Samsung Micro SDHC 32GB EVO Plus + SD adaptér MB-MC32GA/EU

Dopřejte svým zařízením vyšší kapacitu 32 GB a vysokou rychlost čtení i zapisování dat ve srovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. Paměťovou kartu EVO Plus využijete v zařízeních podporujících SD i microSD karty. Umožňuje dokonce i záznam 4K UHD videa. Součástí balení je SD adaptér kompatibilní s téměř všemi přístroji od libovolných výrobců. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Karta, která překračuje limity

Paměťové karty MB-MC32GA EVO Plus s vysokou výdrží a spolehlivostí jsou jako stvořené pro používání v těch nejextrémnějších podmínkách. Odteď budete moci přehrávat a nahrávat videa v 4K UHD kvalitě bez jakýchkoliv obav. S 32 GB kartou EVO Plus budete moci zaznamenat svět s jeho všemi detaily. Čtecí rychlost: až 95 MB/s, zapisovací rychlost: až 20 MB/s.

Lepší kompatibilita

Karta je kompatibilní s různými zařízeními bez ohledu na to, zda jsou vybaveny SD nebo micro SD slotem. Karta je vybavena SD adaptérem, který lze použít pro téměř všechna zařízení od různých značek, které podporují SDHC karty. A přitom budete mít jistotu, že výjimečná rychlost spolu s vysokým výkonem karty zůstane zachována. Dokážete s ní zaznamenat i vysoce detailní 4K UHD videa.

Záruka

Samsung garantuje 10-letou záruku paměťové karty EVO Plus. Záruka na SD adaptér je omezena na 2 roky. Společnost Samsung není zodpovědná za poškození a/nebo ztrátu dat a za výdaje spojené s obnovou dat na paměťové kartě.

4-stupňová ochrana

Všechny vaše zážitky jsou nenahraditelné a nyní se stanou skutečně nezapomenutelnými. Paměťovou kartu EVO Plus výrobce vybavil 4-stupňovou ochranou, která jí umožňuje setrvat až 72 hodin v mořské vodě, v extrémních teplotách od -25 °C do 85 °C a zároveň si poradí i s rentgenovým zářením na letištích či se silným magnetickým polem do 15000 gaussů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Kapacita
  32 GB Kapacita
 • Rychlost čtení
  80 Mb/s. Rychlost čtení
 • Typ karty
  micro SDHC Typ karty
 • Třída rychlosti
  10 Třída rychlosti

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Adaptér v ceně: Ano

Datové uložiště

? Kapacita: 32 GB
Rychlost čtení: 80 Mb/s.

Paměť

Typ karty: micro SDHC
Třída rychlosti: 10

Ostatní

Kód produktu: MB-MC32GA/EU

Všechny parametry

Recenze Samsung Micro SDHC 32GB EVO Plus + SD adaptér MB-MC32GA/EU

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotilo 7 zákazníků, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marcel, 14.7.2019

 • Koupeno už vícekrát a naprostá spokojenost.
 • Nic o čem bych věděl.

Tomáš, 09.7.2019

Pavel, 07.12.2017

Zuzana, 05.10.2017

DARINA, 03.10.2017

Milan, 05.9.2017

na kartě není co řešit, buď funguje nebo ne. Tahle funguje.....

Karel, 28.7.2017

Všechna hodnocení

Příslušenství k Samsung Micro SDHC 32GB EVO Plus + SD adaptér MB-MC32GA/EU Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce