Samsung LS32D85KTSR

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

32-palcový monitor SAMSUNG LS32D85KTSR vás ohromí svou kvalitou obrazu a jedinečným designem. Propracovaná zadní stěna obrazovky skvěle vynikne na každém pracovním stole. Dokáže zobrazit veškerý obsah v WQHD rozlišení s typickým jasem 300 cd/m2. Jeho čas odezvy tvoří 5 ms. Podporuje technologii FlickerFree a režim šetření zraku. Díky funkci Picture-in-Picture můžete sledovat 2 rozličné obsahy z 2 různých zdrojů obrazu. Konektivitu zajistí porty HDMI, DVI a DisplayPort. Otočný stojan umožní pohodlné nastavení výšky a sklonu obrazovky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Miliarda barev kvalitního obrazu

S monitorem SAMSUNG LS32D85KTSR zažijete nepřekonatelnou kvalitu obrazu s výjimečně ostrým rozlišením a miliardou barev. Pokročilé rozlišení LED monitoru s dvakrát větší hustotou pixelů zajistěte viditelnost více detailů. Přesná reprodukce dokonale doplňuje sofistikovaný grafický design. Díky 64-krát většímu počtu barev je obraz detailní a přirozený. Dosáhněte špičkovou kvalitu obrazu pro vaše profesionální pracovní potřeby.

Monitor pro náročné

Pokročilé ergonomické vlastnosti monitoru SAMSUNG LS32D85KTSR vám umožní pohodlně a jednoduše maximalizovat produktivitu na pracovišti. Díky technologii Flicker Free je eliminováno rušivé blikání. Režim šetření zraku optimalizuje modré záření obrazovky pro pohodlné dlouhodobé sledování. Jedinečný design výškově nastavitelného stojanu umožní upravit výšku monitoru. Obrazovku můžete jednoduše otočit kolem vlastní osy, naklonit či používat s orientací na výšku nebo šířku.

Celkový design monitoru

S profesionálním obrazem přichází i jedinečný design zadní stěny monitoru SAMSUNG LS32D85KTSR, který ve vás zanechá dlouhotrvající dojem. Sofistikované provedení vytváří profesionální vzhled, který zapadne do jakéhokoliv pracovního prostředí. Displej je orámován úzkým rámem, který zvýrazňuje a vytváří hluboké zážitky ze sledování obrazu, díky kterým se můžete soustředit na důležité pracovní úkoly.

Širokoúhlá obrazovka

Díky monitoru SAMSUNG LS32D85KTSR si užijete zábavu z každého úhlu s panelem PLS. Jeho úhel pohledu tvoří 178 stupňů ve svislém i vodorovném směru. Výsledkem je větší kvalita obrazu z více perspektiv. Bez ohledu na to zda sedíte na zemi a hrajete hry, nebo okolo monitoru stojí několik lidí, kteří sledují video. Skvělý obraz si vychutnáte v každé situaci.

Praktické funkce

Monitor SAMSUNG LS32D85KTSR podporuje technologii Picture-in-Picture, která vám umožní rozdělit obrazovku na více částí. Můžete sledovat videa z více zdrojů najednou bez zničení kvality jejich obrazu. Nedochází k žádnému snížení kvality obrazu a získáte přesně to, co potřebujete bez jakýkoliv kompromisů. Multitasking a sledování více zdrojů obsahu si užijete naplno.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 32 "
  • Počet HDMI portů 1
  • Rozlišení displeje (px) 2560x1440
  • Počet DVI 1

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 32 "
? Rozlišení displeje (px): 2560x1440
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
? Počet DVI: 1
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 741,3 mm
Výška: 630 mm
Délka: 280 mm
Hmotnost: 12,2 Kg

Obsah balení

Obsah balení: HDMI, DP kabely

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Projektor

Počet barev: 1

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 95 W

Ostatní

Kód produktu: LS32D85KTSR/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung LS32D85KTSR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung LS32D85KTSR