Samsung LS24E650PL vystavený kus s plnou zárukou

23,6-palcový monitor Samsung LS24E650PL vás ohromí svou kvalitou obrazu a úsporou energie i zraku. PLS panel nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 a jasem 250cd / m2. Doba odezvy monitoru jsou 4ms. Monitor podporuje 16,7 milionu barev. Díky širokému pozorovacímu úhlu 178°, obraz monitoru bude nádherný z každé strany. Monitor podporuje technologie MagicBright, MagicUpscale, Flicker Free, režim šetření zraku a Smart Eco Saving. Disponuje HDMI rozhraním, Display Portem, audio vstupem, vstupem pro sluchátka a 2x USB rozbočovač. USB SoundBar se postará o skvělá zvuk z monitoru. Monitor v černé barvě skvěle doplní váš pracovní stůl o kvalitní zobrazovací zařízení. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 40 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalita obrazu

Díky širokému zornému úhlu 178° vodorovně i svisle si užijete spoustu zábavy a zároveň pohodlí. Optimální a pohodlný zážitek ze sledování z libovolného úhlu zajistí i rozlišení Full HD. Čistý a ostrý obraz v rozlišení 1920 x 1080 věrně zobrazuje veškerý svůj obsah. S krátkým časem odezvy 4 ms, můžete sledovat rychlou akci na obrazovce zřetelně a plynule s menším pohybovým rozostřením.

Pohodlné sledování

Monitor Samsung LS24E650PL vám k dispozici nabízí režim snížení únavy očí. Vlnové délky modrého světla mají utlumujícího účinek na sítnici, což způsobuje únavu. Režim na snížení únavy očí optimalizuje pohodlí sledování inteligentním snižováním vyzařování modrého světla. Technologie Filicker Free snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější zážitek ze sledování.

Ekologický provoz

S ekologickou úsporou SMART snižuje monitor Samsung LS24E650PL spotřebu energie o 10% bez znatelných snížení kvality obrazu. Ekologické vypnutí napájení nespotřebuje v režimu vypnutí žádnou energii. Díky časovači vypnutí Plus, můžete jednoduše nastavit automatické vypnutí monitoru po uplynutí času nebo po určité době nečinnosti, čímž snížíte spotřebu energie.

Design monitoru

Celé tělo monitoru Samsung LS24E650PL  je vyrobeno z 30% recyklovaného plastu. Mechanismy a obvody monitoru jsou vyrobeny bez obsahu PVC (kromě některých kabelů), díky čemuž je toto zařízení ohleduplnější vůči životnímu prostředí. Výškově nastavitelný stojan je ergonomicky navržen, abyste mohli flexibilně nastavit výšku do 130 mm. Jednoduché a plynulé naklonění a otočení obrazovky vám umožní pohodlné sledování i při práci ve skupinách. S podporou standardu VESA 100 x 100 lze monitor upevnit na každou stěnu.

Zvuk a připojení

Se zvukový zařízením USB soundbar bude zvuk zajištěn pomocí kvalitních reproduktorů v zadní části monitoru Samsung LS24E650PL. Soundbar se nenachádzi v balení. Monitor poskytuje bezproblémové připojení k počítači, notebooku, herní konzole a k jiným externím zařízením. Je vybaven několika porty, abyste mohli pracovat na více úkolech najednou. Disponuje portem HDMI, DisplayPort, vstup pro sluchátka a Audio vstup. USB zařízení připojíte pomocí USB rozbočovače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 23,6 "
  • Počet HDMI portů 1
  • Rozlišení displeje (px) 1920x1080
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
  • Integrovaný TV tuner Ne

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 23,6 "
? Rozlišení displeje (px): 1920x1080
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
? Počet VGA portů: 1
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 554,6 mm
Výška: 330,5 mm
Délka: 55,4 mm
Hmotnost: 3,97 Kg

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ne

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Ostatní

Kód produktu: LS24E650PL/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung LS24E650PL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung LS24E650PL