Samsung LS24D330HSX vystavený kus s plnou zárukou

24-palcový monitor Samsung Se svými parametry je vhodný Jak herní zobrazovacími zařízení. Elegantní design v černé barvě skvěle vynikne na vašem pracovním stole. Veškerý obsah zobrazí ve vysokém Full HD rozlišení s pestrými barvami v přirozeném kontraste při různých úrovních nastavitelného jasu. Ke zobrazováním využívá TN panel s typickým jas 250cd/m2. Díky reakční době 1 ms můžete hrát bez jakýchkoliv zbytečných zpoždění videa. Herní režim způsobí, že černá bude i tmavší a bílá bude ještě jasnější. Podporuje technologii bez blikání pro pohodlné sledování. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 14 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung S24F350F (černý)

S moderním monitorem SAMSUNG S24F350FH zažijete fascinující vizuální zážitky. K jeho parametrům neodmyslitelně patří 24 palcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. S funkcí Eco saving plus bude…

  • Úhlopříčka: 24 "
  • Počet HDMI portů: 1
  • Rozlišení displeje (px): 1920x1080

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Kvalita obrazu

Monitor Samsung LS24D330HSX  v černé barvě disponuje obrazovkou s úhlopříčkou o velikosti 24 palců. K zobrazení využívá TN panel, který se postará o skvělé rozlišení Full HD. Typický jas monitoru je 250cd/m2 a čas odezvy jen 1s. Dokáže zobrazit až 16 milionů barev. K dispozici nabízí HDMI port pro připojení ke zdroji obrazu.

Monitor pro hráče

24-palcový monitor Samsung LS24D330HSX nabízí možnost herního režimu, která optimalizuje barvy a kontrast obrazovky při hraní hry. Můžete si tak vychutnat každé scénu v celé své krasu. Černá bude ještě tmavší a bílá jasnější. Zobrazí nádherné barvy v přirozeném kontrastu. Nepřítele uvidíte už z dálky, díky přesným detailům.

Pohodlné sledování

Monitor Samsung LS24D330HSX vám k dispozici nabízí režim snížení únavy očí. Vlnové délky modrého světla mají utlumujícího účinek na sítnici, což způsobuje únavu. Režim na snížení únavy očí optimalizuje pohodlí sledování inteligentním snižováním vyzařování modrého světla. Technologie Filicker Free snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější zážitek ze sledování.

Ekologický provoz

Technologie Eco Saving Plus šetří prostředí tím, že redukuje jas obrazovky a zvyšuje tak energetickou účinnost. Kromě dvou standardních manuálních nastavení, je možné nastavit i automatický jas, který sníží spotřebu energii až o 10%. Jas obrazovky je přinášený plynule a zároveň dochází k k šetření energie. Mechanismy a obvody monitoru jsou zhotoveny bez obsahu PVC (až na některé kabely).

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 24 "
  • Počet HDMI portů 1
  • Rozlišení displeje (px) 1920x1080

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavení výšky: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 24 "
? Rozlišení displeje (px): 1920x1080
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 569 mm
Výška: 417,2 mm
Délka: 197 mm
Hmotnosť: 3,15 Kg

Obsah balení

Obsah balení: HDMI kabel

Projektor

Počet barev: 16

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 23 W

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Ostatní

Kód produktu: LS24D330HSX/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung LS24D330HSX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung LS24D330HSX