Samsung LED View Cover pro Samsung Galaxy S20 Ultra, černá

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Pro úhlopříčku: 6.9 ", Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro model: Samsung Galaxy S20 Ultra,


Cena 1 698 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16,98 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Originální pouzdro Samsung LED View Cover v černém provedení pro telefon Samsung Galaxy S20 Ultra. Poskytuje každodenní ochranu proti poškrábání, nárazům a dalšímu opotřebení. Toto flipové pouzdro je navrženo tak, aby chránilo nejen přední a zadní stranu telefonu, ale i jeho hrany. Kopíruje jeho tvar a zároveň ponechává přístup ke všem ovládacím prvkům. Pouzdro se pyšní užitečnými funkcemi jako je zobrazování základních notifikací, příchozích hovorů a času. Přímo v telefonu si lze nastavit různé piktogramy, pro vaše oblíbené kontakty a vy tak přesně víte, kdo vám volá i bez otevření pouzdra.

Nic vám neunikne

Udržujte váš smartphone stylový a v bezpečí bez toho, abyste přicházeli o důležité notifikace. Stačí, když si na upozornění na vašem Samsung Galaxy S20 Ultra nastavíte LED ikonku podle vašeho gusta. Vždy tak zůstanete informovaní a v obraze.

Základní položky u sebe

Noste to nejdůležitější stále s sebou a zůstaňte při tom v absolutním komfortu. Kryt LED View Cover je vybavený praktickou přihrádkou, do které je možné uložit důležité karty či dokonce peníze. Při toulkách městem tak budete připravení téměř na všechno.

Můžete se spolehnout

Sofistikovaný kryt LED View Cover kromě skvělých funkcí a praktických řešení nezapomíná na to nejdůležitější – bezpečnost. Smartphone spolehlivě ochrání z přední i zadní strany.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.9 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy S20 Ultra

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung LED View Cover pro Samsung Galaxy S20 Ultra, černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno