Samsung LED Cover pro Samsung Galaxy S20, bílá

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 13,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Originální pouzdro Samsung LED Cover v bílém provedení určené pro chytrý telefon Samsung Galaxy S20. Chrání ho před nástrahami každodenního používání jako jsou škrábance či pád. Zadní kryt v sobě ukrývá zabudované LED diody, takže vaše pouzdro bude poseté drobnými světýlky. LED diody vás upozorní na příchozí hovory, zprávy a výdrž baterie. I během používání umožňuje snadný přístup ke konektorům, tlačítkům a fotoaparátu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nechte váš kryt zazářit

Po položení vašeho chytrého telefonu displejem dolů váš zrak potěší zadní kryt s LED světýlky připomínající noční oblohu. Telefon se tak stane středobodem pozornosti na každém večírku. Navíc si můžete dobu trvání tohoto představení nastavit podle vlastního uvážení.


Multifunkční LED světýlka 

Kromě toho, že okolí potěší esteticky, splňují LED světýlka i praktickou funkci. Na zadním krytě vám totiž prostřednictvím sofistikovaných ikon zobrazí užitečná upozornění v případě příchozího hovoru, zprávy či zvonícího budíku. Můžete je dokonce i synchronizovat s dalšími chatovacími aplikacemi.


Připravte se, pozor, úsměv !

Všichni stihnou doběhnout a zaujmout tu nejlepší pózu! Skupinové fotografie jsou s krytem LED Cover jednodušší než kdykoliv předtím. Stačí sledovat praktické odpočítávání pod fotoaparátem smartphonu a budete přesně vědět, kdy vás Galaxy S20 cvakne.


Zábava na zadním krytu

Noční obloha není to jediné, co dokáží LED světýlka na zadním krytu vykouzlit. K dispozici jsou také speciální ikonky, kterými pobavíte všechny okolo. Ať už půjde o zvířátka, smajlíky nebo ikonu dárku.


Elegantní souhra

Vytvořte dokonalou stylovou harmonii krytu s chytrým telefonem Galaxy S20 od společnosti Samsung. Slaďte je prostřednictvím exkluzivních tapet, které najdete v aplikaci Samsung Galaxy Friends.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro značku Samsung
  • Pro úhlopříčku 6,2 "
  • Typ krytu Zadní kryt

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Pro značku: Samsung
Pro úhlopříčku: 6,2 "
Originální příslušenství: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Vzhled

Typ krytu: Zadní kryt

Materiál

Materiál: Polyurethane

Další parametry

Pro model: Samsung Galaxy S20

Ostatní

Kód produktu: EF-KG980CWEGEU

Všechny parametry

Recenze Samsung LED Cover pro Samsung Galaxy S20, bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung LED Cover pro Samsung Galaxy S20, bílá