Samsung LED Cover pouzdro pro Samsung Galaxy Note10, černá

Originální LED Cover pouzdro Samsung v moderním černém provedení chrání zadní stranu, boky a rohy mobilního telefonu Samsung Galaxy Note10 před nárazy a škrábanci. Na zadní straně disponuje praktickými LED diodami, které vás informují o příchozích hovorech, zprávách či aktuálním čase. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále ovládání bez omezení. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Hvězdný kryt na hvězdném telefonu

Na vašem Galaxy Note10 se může od teď zobrazovat skutečná galaxie! Stačí ho opatřit krytem LED Cover, který vám prostřednictvím LED diod na svojí zadní straně představí světelnou show připomínající hvězdnou oblohu. Nemusíte proto udělat nic víc než jen mobilem zatřást anebo z něj vysunout pero S Pen.


Buďte v obraze

Nezmeškejte důležité informace ani tehdy, kdy je váš smartphone Galaxy Note10 od společnosti Samsung obrácený obrazovkou dolů. Díky praktickým LED diodám se na krytu zobrazí speciální ikony, které vám automaticky znázorní příchozí hovory či zprávy.


Připravte si úsměv

Tvorbu perfektních skupinových fotografií ulehčí kryt LED Cover díky schopnosti zobrazit na svojí zadní straně časomíru. Ta bude všem účastníkům focení přesně informovat o momentu, kdy záběr tvořený samospouští vznikne. Už se tedy nemusíte bát žádného mrknutí!


Rozveselte se hravými ikonami

Popusťte uzdu kreativitě a bavte krytem LED Cover sebe i svoje okolí. Vyberte si ikonu, která se rozsvítí na zadní straně krytu vždy, když váš Galaxy Note10 otočíte. Anebo ozvláštněte ikonami svoje autoportréty, které vytvoříte zachycením vašeho odrazu v zrcadle.


Přizpůsobitelné grafické rozhraní

Pouzdro LED Cover potěší i ty, kteří si potrpí na jednotný styl obrazovky a krytu. Ihned po jeho nasazení na Galaxy Note10 vám totiž nabídne možnost stáhnout si uživatelské rozhraní, které bude s designem krytu ladit.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro úhlopříčku 6,3 "
  • Typ krytu Zadní kryt
  • Pro model Samsung Galaxy Note10

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Pro značku: Samsung
Pro úhlopříčku: 6,3 "
Originální příslušenství: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Vzhled

Typ krytu: Zadní kryt

Materiál

Materiál: Polycarbonate

Další parametry

Pro model: Samsung Galaxy Note10

Ostatní

Kód produktu: EF-KN970CBEGWW

Všechny parametry

Recenze Samsung LED Cover pouzdro pro Samsung Galaxy Note10, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung LED Cover pouzdro pro Samsung Galaxy Note10, černá