Samsung Leather Cover pro Samsung Galaxy S22 šedé

Popis produktu

Originální kožené pouzdro Samsung Leather Cover v šedém provedení je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S22. Je vyrobeno z kvalitní kůže, která je příjemná na dotek. Spolehlivě ochrání zadní část, boky, rohy telefonu před škrábanci, nárazy a mechanickým poškozením. Pouzdro podporuje bezdrátové nabíjení Qi, což znamená, že telefon můžete pohodlně nabíjet i když je vložený v pouzdře.

Kryt, který myslí na životní prostředí

Společnost Samsung usiluje o dlouhodobé a udržitelné snižování celosvětového odpadu. Kožený zadní kryt Leather Cover proto obsahuje recyklované materiály (včetně recyklovaného plastu po spotřebiteli) a podílí se na ochraně životního prostředí, aniž by obětoval cokoli ze svého stylového dizajnu. Dopřejte svému Galaxy S22 vkusný kryt, jenž je zároveň ekologický.

Elegance v hlavní roli

Kožené zpracování nijak neubralo na štíhlém profilu krytu Leather Cover, zato jej obohatilo o příjemný povrch a elegantní dizajn. Povyšte svůj outfit o třídu výše s luxusním obalem a dopřejte svému Galaxy S22 to nejlepší.

Ochrání telefon od jednoho rohu k druhému

Kožený zadní kryt pevně obepne váš chytrý telefon a spolehlivě jej ochrání při běžné denní manipulaci. Nemusíte se tak bát poškrábání ani jemných nárazů a můžete se místo toho plně soustředit na váš pracovní den.

Dotek luxusu

Pravá kůže zaručuje příjemný úchop a pohodlné držení i po dlouhou dobu. Kromě toho vám jeho hladký povrch perfektně padne do ruky a jen tak z ní nevyklouzne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Leather Cover pro Samsung Galaxy S22 šedé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi