SAMSUNG klávesnicové pouzdro pro Tab S3 vystavený kus s plnou zárukou

Pouzdro s klávesnicí Samsung je určeno pro tablety Samsung Galaxy Tab S3 s úhlopříčkou 9,7 palců. Spolehlivě ochrání tablet před škrábanci a poskytuje praktické pouzdro s klávesnicí. Díky svým rozměrům nepřidává na hmotnosti ani velikosti tabletu. V šedí barvě působí elegantně a skvěle doplní celkový design tabletu. Klávesnice je připojována ke tabletu pomocí intuitivního konektoru POGO. Instalace je jednoduchá a rychlá. Umožní vám využít možnosti tabletu naplno a pohodlně psát text na tabletu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktické pouzdro

Začněte psát ihned po připojení. Díky sofistikovanému designu a intuitivnímu pinový konektor POGO, bude nastavení klávesnice velmi rychlé a jednoduché. Urychluje tak čas používání. Kryt je praktický a příjemný pro oči. Ve správné poloze klávesnice a tabletu neunavuje vaše očí a šetří zrak.

Klávesnice pouzdra

Kryt a klávesnice v jednom je vybavena citlivým uživatelsky přívětivým umístěním klíče s větším rozestupem a zdvihem. Výrazně zlepšuje celkovou přesnost a zvyšuje tak vaši produktivitu. Psaní bude pohodlné a efektivní.

Ochrana tabletu

Praktické pouzdro s klávesnicí Samsung ochrání tablet proti otřesům a škrábanci ze všech stran. Kvalitní materiál se postará o kvalitní bezpečí vašeho zařízení. Originální příslušenství nepřidává na hmotnosti a velikosti tabletu. Svým designem v šedé barvě skvěle doplní vzhled tabletu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro značku Samsung
  • Pro úhlopříčku 10 "
  • Typ krytu Knížkové pouzdro

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Pro značku: Samsung
Pro úhlopříčku: 10 "
Originální příslušenství: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 23,8 cm
Hmotnost: 277 g
Výška: 17 cm
Délka: 0,7 cm

Vzhled

Typ krytu: Knížkové pouzdro

Materiál

Materiál: Polyurethane

Ostatní

Kód produktu: EJ-FT820BSEGGB

Všechny parametry

Recenze SAMSUNG klávesnicové pouzdro pro Tab S3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k SAMSUNG klávesnicové pouzdro pro Tab S3