Samsung Hyperknit pro Samsung Galaxy S9, šedé


Pro úhlopříčku: 5.8 ", Typ krytu: Zadní kryt, Pro model: Samsung Galaxy S9,


Cena 798 Kč

7,98 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální zadní kryt Samsung Hyperknit ve stylové šedé dokonale ochrání chytrý mobil Samsung Galaxy S9 před škrábanci, pádem a možným poškozením. Pouzdro se přizpůsobí křivkám telefonu a ponechá volný přístup k důležitým konektorům a ovládacím prvkům. Pouzdro podporuje i technologii bezdrátového nabíjení Qi, díky čemuž můžete nechat váš mobil v pouzdře i během nabíjení. Kryt je vyroben z plastu a tkané látky, která má specifickou strukturu.

Moderní vzhled 

Pouzdro Hyperknit Cover pro Samsung Galaxy S9 poskytne vašemu smartphonu originální atletický styl, který však díky svému provedení potěší nejen sportovce. Jemná látka, ze které je kryt vyroben, je zárukou jak stylového vzhledu, tak i vysoce pohodlné manipulace s vaším mobilním telefonem.

Spolehlivost a komfort

Tenký design krytu Hyperknit Cover se perfektně hodí k rafinovanému stylu vašeho chytrého telefonu Samsung Galaxy. Zajistí vám ještě více komfortu při jeho ovládání, pozdvihne jeho půvab, a aby toho nebylo málo, spolehnout se samozřejmě můžete i na jeho odolnost proti pádům a nárazům.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 5.8 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Hyperknit pro Samsung Galaxy S9, šedé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno