Samsung HW-R450/EN černý vystavený kus s plnou zárukou

Stylový soundbar Samsung HW-R450/EN v konfiguraci 2.1 kanálů vás uchvátí nejen svými inovativními funkcemi, ale i elegantním designem, který vkusně doplní každý moderní interiér. Vyvážený prostorový zvuk s vysokou kvalitou a hutnými basy bude ve vašem obýváku rezonovat s celkovým výkonem 200 W. Výjimečné basy se skutečnou hloubkou si užijete prostřednictvím bezdrátového subwooferu s průměrem měniče 6,5", který pohodlně umístíte na jakékoliv místo. Konektivitu zajišťuje Bluetooth, čili připojení jiných zařízení bez použití kabelů (např. chytrý telefon) nebude žádným problémem. S určitostí potěší automatická optimalizace podle sledovaného obsahu - váš divácký zážitek bude vždy prvotřídní. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 10 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Lahůdka pro uši

Špičkový zvuk bez drátů

Na perfektní vyznění silných basových frekvencí nepotřebujete změť kabelů. Využijte možnost bezdrátového připojení samostatného subwooferu, který vám poskytne dokonalou reprodukci hlubokých tónů u hudby i filmů a her.

Na vítězství!

PlayStation nebo Xbox ve spojení se soundbarem od společnosti Samsung přináší novou úroveň hraní vašich oblíbených her. Automatická optimalizace upraví zvuk podle spuštěné hry a odstraňuje rušivé elementy. Díky tomu uslyšíte zvuky - třeba svých soupeřů - které vám byly dříve utajeny.

Ovládání bez námahy

Používání soundbaru nebylo nikdy jednodušší. Na ovládání základních funkcí, jako je zapnutí a vypnutí či změna hlasitosti, nepotřebujete speciální zařízení. Stačí jednoduše použít ovladač od televizoru značky Samsung. Dopřejete si tak komfort a ušetříte si čas.

Z mobilu přímo do soundbaru

Soundbary Samsung si perfektně rozumí i s jinými zařízeními. Hravě k nim připojíte svůj telefon či mobily vašich přátel. Odteď si může na párty vybírat písně úplně každý! Stačí využít praktickou Bluetooth konektivitu a pestrý hudební mix může začít. Kromě toho můžete váš soundbar lehce propojit s vaší Samsung TV prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth pro daleko bohatší audio při sledování oblíbených filmů či seriálů. Neesteticky působící kabely z reproduktorů už tak nebudou rušit design vašeho obývacího pokoje.

Zvuk ušitý na míru

O ještě realističtější vyznění zvuku se postará automatická optimalizace sledovaného obsahu. Díky ní soundbar vytvoří zvuk, který se individuálně přizpůsobí promítanému obsahu na obrazovce vaší TV. Akční bondovce i poetickému filmu propůjčí vždy optimální audio.

Zvuk nevídaných hloubek

Díky praktickému řešení Wireless Surround Kit si můžete vytvořit prostorový audio systém bez jakýchkoli kabelů, čímž získáte úžasné multikanálové prostorové audio pro ještě bohatší zvukové zážitky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Zvukové formáty ogg, wav, aac, wma, mp3
  • Počet kanálů 2,1
  • Subwoofer Ano
  • NFC Ne
  • Výkon reproduktoru 200 W

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Počet USB portů: 1
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 90,7 cm
Výška: 5,4 cm
Hloubka: 7,1 cm
Hmotnosť: 5,5 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: ogg, wav, aac, wma, mp3

Obsah balení

Obsah balení: DO, bat, opt.kab, držák, nab.ad.

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, Dolby Digital
Frekvenční rozsah (Hz): 55-20000
Výkon reproduktoru: 200 W

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ne

Ostatní

Kód produktu: HW-R450/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung HW-R450/EN černý

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Radek, 26.9.2020

Roman, 28.5.2020

  • Super zvuk, spokojenost.

Příslušenství k Samsung HW-R450/EN černý