Samsung HW-Q930C černý


Soundbar, Barva černá, 9.1.4 kanálový, Výkon reproduktoru: 540 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilní s Amazon Alexa, 2 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, ogg, ALAC, aac, Ekvalizér. Více info


Cena 14 998 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 17 998 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Výkonný soundbar Samsung HW-Q930C s bezdrátovým subwooferem a dvojicí zadních reproduktorů v konfiguraci 9.1.4 vás uchvátí svým elegantním designem a pohlcujícím prostorovým zvukem.

Fantastický prostorový zvuk nové generace

Vstříc epickému prostorovému zvuku

Pozvedněte zážitek z poslechu oblíbené hudby, sledování obsahu na vaší TV nebo si užijte parádní atmosféru při pobytu ve virtuálních světech. O skvělé zvukové podání při těchto a všech dalších činnostech se postará elegantní prémiový soundbar Samsung HW-Q930C, který lze bez okolků označit za vlajkovou loď tohoto výrobce. Ohromí vás 9.1.4kanálovým zvukem, nahoru směřujícími reproduktory, algoritmy zabraňujícími lámání zvukových vln, a důmyslnou spoluprací s reproduktory vašeho televizoru Samsung díky podpoře technologie Q-Symphony. Výjimečné zvukové detaily pak zvládne zachytit s funkcemi Dolby Atmos a DTS:X, přinášejícími majestátní prostorový zvuk, který vás obklopí a přenese do světa za obrazovkou. 

Nová dimenze 9.1.4kanálového zvuku

Rozezněte svou domácnost podmanivými tóny, které si pro vás přichystal prvotřídní soundbar od společnosti Samsung. Devět předních reproduktorů hrajících do prostoru, jeden subwoofer a čtyři nahoru hrající kanály se postarají o jedinečné prostorové audio, které vás přenese přímo doprostřed akčních scén. Obklopte se kvalitou a vychutnejte si filmové, hudební i herní zážitky opravdu naplno.

Rozehrává symfonii pohlcujících tónů

Protože dvě hrající zařízení jsou lepší než jedno! Soundbar Q930C využívá proprietární technologie Q-Symphony, která poskytne možnost využít reproduktory kompatibilních Samsung TV k tomu, aby přinesl ohromující prostorový zvuk, směřující k vašim uším seshora, ze stran i zepředu. Celkový zážitek z jakéhokoliv sledovaného obsahu nebo gamingu tak bude zcela pohlcující. 

Parádní zvuk z kterékoliv pozice

Nedovolte, aby akustické překážky v místnosti zhatily zdlouhavě vybírané umístění vašich reproduktorů. Technologie SpaceFit Sound Pro důkladnou analýzou členitosti prostoru spojuje zvýšenou čistotu a pohlcující zvuk s optimalizovanými basovými tóny subwooferu a poskytne zážitek, vytvořený vám přímo na míru. 

Všestranný pohlcující zážitek

Vzpomínáte si na dobu, kdy jste museli ladit místo před televizorem, aby k vám dolehl co možná nejlepší zvukový projev? S tím je konec. Díky bezdrátovým reproduktorům hrajícím směrem nahoru se k vašim uším jednotlivé tóny dostanou vždy tak, aby vytvořily uhrančivý prostorový zážitek, srovnatelný s kvalitou aparatury kinosálu.

Hudba z telefonu jediným pohybem

Užijte si oblíbenou hudbu, videa či obsah sociálních sítí z vašeho chytrého telefonu s prostorovým zvukovým doprovodem. Jednoduše telefon přibližte k tělu soundbaru a bezdrátová technologie NFC je okamžitě spáruje. Takto budete moct využívat šikovné zrcadlení obsahu vašeho smartphonu bez zbytečně zdlouhavého nastavování.

Gaming s parádním ozvučením

Dobrá hra vyžaduje výkonné audio. Soundbar Samsung Q930C se po připojení k TV automaticky přepne do herního režimu, takže nebudete ztrácet čas zdlouhavým nastavováním. Zvuková kulisa bude díky silným subwooferům a systému různých úhlů vyzařování dokonale prostorová, takže vám pomůže ponořit se více do hry a vítězit na každé úrovni.

Vždy precizní audio

Ani po připojení externích zařízení, jako jsou DVD přehrávač nebo herní konzole, nepřijdete o kvalitní ozvučení. Díky praktickému rozhraní HDMI eARC se vždy rozezní pouze prvotřídní audio.

Stačí vám jediný ovladač

Hlasitost, vypnutí a zapnutí či dokonce zvukové efekty – vše zvládnete řídit prostřednictvím jediného ovladače One Remote. Vychutnejte si zábavu v pohodlí vašeho domova s ​​jednoduchým ovládáním a inteligentními technologiemi od společnosti Samsung.

Obsah balení: soundbar, bezdrátový subwoofer, zadní bezdrátové přídavné reproduktory, dálkový ovladač, baterie, držák soundbaru na zeď, HDMI kabel, návod k použití

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnosti o domácích kinech a soundbarech najdete v našem magazínu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 2
Počet kanálů 9.1
Výkon reproduktoru 540 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung HW-Q930C černý

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Bohumil

16. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • rychlost párování s TV Samsung
  • kvalitní zvuk
  • vyšší cena

Po dlouhé době kvalitní soundbar a perfektní zvuk.