Samsung HW-N850/EN

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Výsledek skvělé spolupráce

Tento soundbar je výsledkem té nejlepší práce. Společnost Samsung v něm zúročila dlouholeté zkušenosti s výrobou dokonalých zařízení pro domácí zábavu, zatímco audiofirma Harman Kardon přístroj zdokonalila těmi nejlepšími zvukovými vlastnostmi.

Skutečné kino ve Vašem bytě

Perfektně se vžijte do sledovaného obrazu. I ty nejakčnější scény získají zcela nový rozměr díky skvělému vyznění hudby a zvukových efektů. Právě to nabízí sofistikovaná zvuková reprodukce v konfiguraci 5.1.2, která ve Vašem obývacím pokoji rozehraje filmové příběhy na zcela nové úrovni.

Zvuková dokonalost

Díky použití několika různých reproduktorů obklopí Vaši domácnost zvuk, jaký znáte pouze z kina. 5.1.2 kanálová audiosouprava nabízí speciální up-firing a side-firing reproduktory pro perfektní prostorový zvuk. Systém navíc využívá pokročilé technologie Dolby Atmos, DTS:X a MPEG-H pro lepší vyznění filmového audia.

Filmový děj i nad Vaší hlavou

Vžijte se do svých oblíbených filmů, které nejenže uvidíte jako nové, ale budete je tak i slyšet. Speciální up-firing reproduktory, které míří do výšky, nabídnou Vašemu sluchu zážitek, jaký se Vám jen tak neoposlouchá. Úžasnou atmosféru navodí nejen při akčních filmech, ale i při sportovních přenosech či koncertních záznamech.

Skvělý poslech ze všech úhlů

K dokonalému procítění zvukového doprovodu filmů přispívají i boční side-firing reproduktory. Při sledování Vašich oblíbených filmů nechají vyznít zvukové efekty v mimořádném frekvenčním rozsahu i zboku. Perfektnímu audiu se tak již opravdu nebudete moci vyhnout.

Zvuk nevídaných hloubek

Pro dokonalý zážitek ze sledování 4K videa vyvinula společnost Samsung řešení 4K Pass Through, které obohatí sledovaný obsah zvukem podobně vysoké kvality. Zaposlouchejte se tak, jako nikdy předtím. Technologie upscalingu, kterou soundbar disponuje, umí konvertovat zvukové soubory a zvýšit jejich kvalitu až na ohromujících 32 bitů. Ponořte se do neprozkoumaných hloubek audia.

Komfort na prvním místě

Pryč jsou dny, kdy jste si museli pečlivě vybírat místo, kam se usadíte, abyste co nejlépe slyšeli každý zvuk. Soundbar pokryje celý Váš obývák audiem špičkové kvality. Můžete si tedy vybrat svoje nejlepší křeslo a nehledět na nic jiného, než na svoje pohodlí. Navíc si můžete vychutnat skvělou hudbu z Vašeho mobilního telefonu, který jednoduše připojíte k soundbaru bezdrátově pomocí technologie Bluetooth.

Ovládání bez námahy

Používání soundbaru nebylo nikdy jednodušší. Na ovládání základních funkcí, jako je zapnutí a vypnutí či změna hlasitosti, nepotřebujete speciální zařízení. Stačí jednoduše použít ovladač od televizoru značky Samsung. Dopřejete si tak komfort a ušetříte si čas.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Zvukové formáty Dolby Atmos
  • Počet kanálů 5,1
  • Subwoofer Ano
  • NFC Ne
  • Výkon reproduktoru 372 W

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano
Počet kanálů: 5,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 3
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 122,5 cm
Výška: 8,3 cm
Hloubka: 13,6 cm
Hmotnost: 8,5 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: Dolby Atmos

Obsah balení

Obsah balení: dálkový ovladač, držák na zeď, optický kabel

Zvuk

Audio dekodéry: DOLBY Atmos
Frekvenční rozsah (Hz): 34-17000
Výkon reproduktoru: 372 W

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ano

Ostatní

Kód produktu: HW-N850/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung HW-N850/EN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung HW-N850/EN