Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 mm šedé


Chytré hodinky, Amoled displej, Wear OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 16 GB, Počet dní výdrže baterie: 3, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Bezdrátové nabíjení, Podporovaný OS: Android. Více info

Barva


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 mm v šedém provedení s titanovým tělem a dotykovým AMOLED displejem nabízejí Bluetooth, NFC, 16 GB úložiště, výdrž baterie až 3 dny a systém Wear OS. K dispozici je snímač srdečního tepu, měření tlaku, monitorování spánku, krokoměr, počítání kalorií, intervalový trénink, gyroskop, barometr, měření rychlosti/vzdálenosti/tempa a záznam trasy. Upozornění můžete přijímat prostřednictvím chytrého telefonu. Pro sportovní nadšence je k dispozici řada sportovních režimů.

Prémiové chytré hodinky

Spolehněte se na špičkový výkon, dosud největší baterii v hodinkách Samsung Galaxy Watch5 Pro a objevte řadu chytrých funkcí. Kromě GPS lokátoru, podpory aplikací Google, odolného těla a odolného safírového sklíčka obsahuje také řadu vysoce citlivých senzorů. Jednotlivé tréninkové trasy můžete synchronizovat se svým chytrým telefonem a díky podrobné hlasové navigaci se na nových místech neztratíte. Jejich nadčasový, čistý design vynikne na každém zápěstí a díky možnosti přizpůsobit si vzhled ciferníku i samotného řemínku si můžete chytré hodinky přizpůsobit přesně podle svého vkusu.

Ještě delší výdrž

Kapacita baterie 590 mAh je největší ze všech dosavadních hodinek Samsung. Hodinky tak mají dlouhotrvající výdrž a odolnost, která jim umožní udržet tempo během náročného pracovního dne i náročného tréninku.

Novodobý strážce vašeho srdce

Informace o činnosti vašeho kardiovaskulárního systému jsou důležité. Hodinky Galaxy Watch5 Pro mají několik chytrých senzorů: senzor bioelektrické impedanční analýzy, senzor pro měření EKG a optický senzor srdečního tepu. Získáte tak ucelený přehled aktuálních údajů o svém tepu, krevním tlaku a neobvyklých výkyvech hodnot.

Podrobný pohled na stavbu vašeho těla

Snažíte se nabrat svaly? Díky funkci měření stavby a složení těla získáte podrobné procento poměru tuku a svalové hmoty a zpětnou vazbu o výsledcích tréninku. Budete mít lepší představu o tom, na které oblasti se během tréninku zaměřit.

Až 90 typů pohybových aktivit

Nezáleží na tom, zda jde o počítání kalorií, kroků nebo měření rychlosti. Hodinky Galaxy Watch5 Pro jsou připraveny na každý váš osobní rekord. Podporují až 90 typů cvičení, takže můžete trénink obohatit o nové aktivity a užít si více zábavy.

Zlepšete svůj spánek

Hodinky pečlivě sledují různé fáze vašeho odpočinku a vyhodnocují celkovou kvalitu vašeho spánku. Na základě shromážděných údajů budete moci lépe upravit dobu usínání a svůj spánkový režim, abyste měli během dne ještě více energie.

Safírové sklo

Galaxy Watch5 Pro se nezaleknou ani drsnějších podmínek. Díky přednímu displeji z dvakrát odolnějšího safírového sklíčka než u předchozích modelů a odolným rámečkům jsou vyrobeny tak, aby s vámi přežily každé dobrodružství.

Oblíbené aplikace Google na dosah ruky

Poslouchejte svůj oblíbený playlist YouTube Music přímo z hodinek. Použijte Google Maps, e-mail a řadu dalších nástrojů. Díky platformě Wear OS si do zařízení Galaxy Watch5 Pro můžete stahovat praktické aplikace z ekosystému Google, abyste měli veškerý svůj oblíbený obsah vždy po ruce.

Vždy ve vašem stylu

Krásně tvarované tělo v ušlechtilém titanovém rámu, elegance v kombinaci se sportovním vzhledem a velké množství designů ciferníků s vyměnitelnými řemínky. Hodinky Galaxy Watch5 Pro tak můžete bez problémů sladit s outfitem. Ať už se chystáte do divadla a zvolíte některý z klasických analogových grafických modelů, nebo na závody s praktickým sportovním ciferníkem.

Kompatibilita: Android 8.0 nebo vyšší (s výjimkou Go edice a telefonů bez Obchodu Play), RAM 1.5GB a vyšší. Vyžaduje telefon s podporou Google Mobile Service, iOS není podporován.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Samsung Galaxy Watch5 Pro 45 mm šedé

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

27. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Platba hodinkami
 • Klasický vzhled
 • Odolné sklo
 • Systém Wear OS
 • Propojená s telefony Samsung
 • Podpora
 • Defaultní řemínek není až tak prestižní a pevný

Po změně na kovový stříbrný řemínek vypadají hodinky naprosto famózně a poskytují to, co bych od smart hodinek očekával. Snad bych ocenil jen delší výdrž 3+ dní a občas se mi zdá, že platba hodinkami není tak hladká, jako přes telefon.


Růžena

27. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Pěkný design
 • Nic

Jan

5. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Výdrž hodinek,
 • Placení
 • Úsporný režim
 • Zatím mám krátce

Elegantní, řemínek a jeho pohodlné zapínání. <br /> Zatím celková spokojenost.