Samsung Galaxy Watch5 44 mm černé

Chytré hodinky, Amoled displej, Wear OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 16 GB, Počet dní výdrže baterie: 2, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Bezdrátové nabíjení, Podporovaný OS: Android. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 44 mm v černém provedení s hliníkovým tělem a dotykovým AMOLED displejem nabízejí Bluetooth, NFC, 16 GB úložiště, výdrž baterie až 2 dny a systém Wear OS. K dispozici je snímač srdečního tepu, měření tlaku, monitorování spánku, krokoměr, počítání kalorií, intervalový trénink, gyroskop, barometr, měření rychlosti/vzdálenosti/tempa a záznam trasy. Upozornění můžete přijímat prostřednictvím chytrého telefonu. Pro sportovní nadšence je k dispozici řada sportovních režimů.

Kvalitní spánek

Vylepšete svůj životní styl s prémiovými chytrými hodinkami Samsung Galaxy Watch5. Minimalistický design, elegantní nádech v podání odolného safírového sklíčka a ergonomický řemínek budou na vašem zápěstí zářit. Usnadněte si náročný pracovní den inovativními funkcemi, získejte aktuální informace o svém zdraví a zlepšete svůj celkový tréninkový pokrok. Pokročilá technologie sledování spánku zaznamenává průběh vašeho odpočinku během noci.

Pečujte o své zdraví

Jedinečná technologie Samsung BioActive 3 v 1 dokáže pomocí tří senzorů monitorovat křivku EKG, úroveň stresu, krevní tlak nebo srdeční tep. Bioelektrická impedanční analýza citlivě měří složení těla a výsledky vždy udává v procentech. Tímto způsobem získáte cenné informace o svém zdravotním stavu v reálném čase, takže vás hodinky mohou upozornit i na neobvyklé výkyvy.

Osobní asistent pro zdravý životní styl

Chcete cvičit, ale nevíte, jak začít? Pomůže vám osobní trenér integrovaný přímo do hodinek Galaxy Watch5. Hodinky dokáží rozpoznat až 90 typů cvičení, takže máte dokonalý přehled o každé spálené kalorii při zvolené fyzické aktivitě.

Rychlé nabíjení

Nedovolte, aby vás dnešní uspěchaná doba vyvedla z míry. Nové řešení společnosti Samsung dokáže hodinky nabít z 0 % na 45 % za 30 minut, což je téměř polovina jejich kapacity. Nemusíte tak ztrácet čas zbytečně dlouhým nabíjením.

Odolné safírové sklo

Displeje jsou každý den vystaveny riziku. Proto je displej vybaven 1,6× odolnějším safírovým sklem, které chrání zařízení před poškrábáním a jiným mechanickým poškozením. Vaše hodinky jsou tak vždy v dobrých rukou a bezpečně chráněny.

Týmový hráč ve světě aplikací

Ať už se ocitnete v jakékoli situaci, Galaxy Watch5 vám bude vždy k dispozici. Ocitli jste se na neznámém místě? Spusťte aplikaci Google Maps a zjistěte, kde se nacházíte. Potřebujete přijmout příchozí hovor, odeslat zprávu nebo reagovat na oznámení? Žádný problém. Pomoci vám mohou hlasoví asistenti Bixby nebo Google Assistant. A co takhle nějaká příjemná hudba na ukrácení času? Aplikace YouTube vám s tím opět pomůže. Funkce Smart Switch navíc zálohuje data z předchozích zařízení Galaxy Watch, takže je snadné je připojit.

Zvolte si design, který vám vyhovuje

Každý má rád jiný design, a proto společnost Samsung přišla s širokou nabídkou stylových ciferníků. Vybírejte od klasických analogových hodin až po originální a nápadité designy.

Kompatibilita: Android 8.0 nebo vyšší (s výjimkou Go edice a telefonů bez Obchodu Play), RAM 1.5GB a vyšší. Vyžaduje telefon s podporou Google Mobile Service, iOS není podporován.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Samsung Galaxy Watch5 44 mm černé

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

JAROSLAV

6. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Pěkný design, lehké a elegantní.
  • Malá výdrž baterie.

Telefon a hodinky un. Samsung si perfektně rozumí.


Jiří

17. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Kompatibilita systému WEAR OS
  • Propojení s telefony a sluchátky Samsung
  • Výdrž baterie v 21. století jen 2 dny

Dobrá volba