Popis produktu

Ochranné pouzdro s klávesnicí, držákem na pero S Pen a Bluetooth připojením spolehlivě ochrání váš tablet před škrábanci a pádem.

Z tabletu počítač jediným pohybem

Jak by se vám líbilo mít neustále při sobě lehounký a přitom plně vybavený notebook, který za několik málo vteřin vytvoříte ze svého tabletu Galaxy Tab S8 Ultra? A přesně to přináší ochranný kryt Book Cover Keyboard. Disponuje klávesnicí se 3 úrovněmi podsvícení, o 46 % větším touchpadem, podporou gest a 17 funkčními klávesami, z nichž jedna je speciálně určena pro spuštění rozhraní Dex. To vám umožní zrcadlit obrazovku počítače na tablet či naopak a zvládnout náročný multitasking v podstatě odkudkoliv.  

Práce i zábava pod novým úhlem

Zažijte dosud netušenou svobodu s náklonem v bohatém rozmezí 150 stupňů. Důmyslný pant krytu Book Cover Keyboard vám umožní najít si pohodlný úhel, ať už budete chtít vyřizovat pracovní maily, vytvářet příspěvky na sociální sítě, studovat či třeba sledovat oblíbený obsah z kanceláře, na cestách, nebo z pohovky ve vašem obývacím pokoji. 

Usnadněte si přístup k oblíbeným aplikacím

Dejte sbohem namáhavému klikání na ikony aplikací na ploše. Využijte služeb 3 nastavitelných tlačítek a vytvořte si personifikované zkratky k nejčastěji používaným programům a dalším funkcím. Zmáčkněte jednu z kláves a ihned můžete začít pracovat nebo se bavit. 

Zákaz vstupu nebezpečným bakteriím

Bakterie a další bacily nebudou mít šanci. Vnější strana krytu Book Cover Keyboard je totiž pokryta speciální antimikrobiální vrstvou, jež spolehlivě zamezí růstu až 99,9 % škodlivých mikroorganismů. Během používání tabletu se tak budete moci méně starat o hygieničnost zařízení a více o to, co je skutečně důležité – zábavu nebo práci samotnou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro značku Samsung
Pro úhlopříčku 14.6 "
Typ krytu Knížkové pouzdro

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Galaxy Tab S8 Ultra ochranné pouzdro s klávesnicí černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi