Popis produktu

Ochranný kryt Samsung v černém provedení je určen pro tablety Samsung Galaxy Tab S8+ s úhlopříčkou 12,4". Intuitivní a kompaktní pouzdro skvěle ochrání váš tablet před poškozením způsobeným pády, nárazy či škrábanci. Disponuje magnetickým systémem zavírání, který zaručí spolehlivou manipulaci a zabrání nechtěnému otevření. Díky polohovatelnému provedení lze pouzdro využít i jako praktický stojan.

Sledování obsahu v různých polohách

Pořiďte si ke svému tabletu Galaxy Tab S8+ příslušenství, které jej udrží v  bezpečí a zároveň umožní jeho dokonale komfortní sledování z každé pozice. Ochranné polohovací pouzdro obsahuje speciální pant, jejž vám umožní rychle změnit sklon vašeho zařízení dle momentálních požadavků. S vysokým rozsahem pozorovacích úhlů od 30 do 75 stupňů tak budete moci sledovat filmy, seriály či videa nebo uskutečňovat videohovory s přáteli, kolegy a rodinou z pohodlí vaší postele nebo gauče.

S Pen vždy po ruce a plný energie

Už se nemusíte bát, že by vám stylové dotykové pero S Pen při přesunech do práce nebo třeba na chatu někde vypadlo, nebo jste jej zapomněli doma. Pouzdro se totiž může pochlubit důmyslně navrženým slotem, do kterého stylus jednoduše zasunete a ten se navíc začne automaticky nabíjet. Pero tak bude neustále připraveno k použití, ať už se vydáte kamkoli.

Estetický skvost na pohled i na dotek

Pouzdro, které nijak nenaruší estetiku stylového těla vašeho Galaxy Tab S8+ a zároveň jej spolehlivě ochrání před vnějším poškozením. Zesílené strany vyrobené z kvalitního termoplastického polyuretanu a odolná polykarbonátová zadní část krytu jsou duem, které potřebujete k pokročilé ochraně rohů i zadní strany vašeho tabletu – a navíc přispějí ke stabilnějšímu a na dotyk příjemnějšímu úchopu. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro značku Samsung
Pro úhlopříčku 12.4 "
Typ krytu Knížkové pouzdro

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Galaxy Tab S8+ ochranný kryt černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi