Samsung Galaxy Tab A8 Wi-Fi (2021) SM-X200NZSAEUE tablet stříbrný


Tablet, 10,5 ", TFT LCD, 1920x1200 px, UNISOC, T618, 2,0 GHz, RAM 3 GB, eMMC 32 GB, Slot pro paměťovou kartu, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, 3,5 mm jack, 7040 mAh, Android 11. Více info


Cena 4 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

10×

91.1% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Tablet Samsung Galaxy Tab A8 (2021) disponuje 10,5" displejem s tenkým rámem, moderním designem, prostorovým zvukem Dolby Atmos a OS Android 11.

Skvělý obraz kdekoli

Váš oblíbený obsah vynikne v celé své kráse na širokém 10,5” displeji, obepnutém symetrickým rámečkem širokým pouze 10,2 mm. Galaxy Tab A8 vás potěší nejen svou multifunkčností se stovkami skvělých aplikací a nekončící zábavy, ale i pohodlně velkým obrazem, v němž perfektně vynikne každý detail.

Design, který zaujme

Špičkové funkce jsou zabalené do jednoduše elegantního provedení, které se vám neomrzí. Vyberte si barvu dle vlastního stylu a nechte se oslnit minimalistickým provedením a charakteristickým designem Samsung. Kovové tělo nabízí zvýšenou odolnost při běžném používání a tenký profil o síle 6,9 mm zase zajistí, že se vám tablet pohodlně vejde do určené kapsičky.

Prostorové audio vždy po ruce

Čtyři reproduktory Dolby Atmos jsou strategicky umístěny tak, aby vám Galaxy Tab A8 vždy nabídl perfektní zvukový doprovod k jakémukoli filmu či hře, které máte rádi. Vykreslují společně obklopující audio bohaté na hluboké basy i křišťálové výšky, s nimiž se váš volný čas promění na vytříbený audiovizuální zážitek.

Připraven na intenzivní výkon

Nespočetné možnosti Galaxy Tab A8 jsou zajištěné kombinací osmijádrového procesoru, 3GB RAM a výkonné baterie s typickou kapacitou 7 040 mAh, abyste mohli dát tabletu řádně zabrat při nabitých dnech. Kromě toho vás čeká štědré úložiště s kapacitou 32 GB, které můžete ještě navýšit až o 1 TB s externí microSD kartou. A když snad tabletu dojde dech, rychle jej přivedete zpět k životu se svižným 15W napájením.

Praktický záznam z výuky či meetingu

Málokdo si z online výuky zapamatuje vše potřebné hned na první poslech. Proto je pro vás připravena oblíbená funkce Screen Recorder, s jejíž pomocí si můžete nahrát všechny důležité lekce a přehrát je později. Na přednášce se tak můžete plně soustředit jen na vyprávění a poznámky si sepsat v klidu později.

Kdo si hraje, nezlobí

Pro ty nejmenší je na Galaxy Tab A8 připravena funkce Samsung Kids, s níž vaše ratolesti mohou poznávat online svět v bezpečí, zábavně a bez obav. Nabízí nespočet vzdělávacích her, které mají za úkol rozvíjet a obohatit vaše děti. A díky rodičovskému zámku máte navíc přesně pod kontrolou, jakým způsobem děti tablet používají – můžete uzamknout některé aplikace nebo nastavit maximální čas používání zařízení.

Buďte multifunkční s více okny

Využijte svůj čas na maximum s funkcí více oken, v němž můžete širokou obrazovku Galaxy Tab A8 rozdělit na dvě poloviny a intuitivně používat zároveň obě dvě. Režim nabízí různá praktická přizpůsobení, díky nimž toho stihnete ještě více za polovinu času, a navíc vás ušetří neustálého přepínání mezi zapnutými aplikacemi.

 

Bezpečí na prvním místě

Abyste se o své soubory a citlivé údaje nemuseli ani v nejmenším obávat, je zařízení chráněno na hardwarové i softwarové úrovni ověřenou bezpečnostní platformou Samsung Knox. Ta jej chrání před nejrůznějším malwarem a škodlivými hrozbami, takže vy se můžete soustředit pouze na váš obsah.

Jedna instance na více zařízeních

Objevte vše, co nabízí synchronizovaný svět Samsung. Po přihlášení k vašemu účtu Samsung můžete s klidem měnit zařízení Galaxy, aniž byste museli pokaždé začínat nanovo. Vaše aplikace se propojí, a vy tak můžete na tabletu Galaxy Tab A8 pokračovat přesně tam, kde jste skončili.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Verze operač.sys. Android 11
Typ procesoru UNISOC
Operační paměť RAM 3 GB
Slot pro paměťovou kartu Ano
Rozlišení displeje (px) 1920x1200

Hodnocení

4,6 / 5

10 recenzí Samsung Galaxy Tab A8 Wi-Fi (2021) SM-X200NZSAEUE tablet stříbrný

91.1% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Aleš

28. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • splňuje co potřebuji
  • zatím nic
  • nic

jsem s ním spokojený


Jitka

28. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • dobrá cena
  • nic

Velikost tabletu je akorát, hezký obraz.


Jiri

17. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze VynikajicíPavel

11. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • poměr velikosti a váhy je super