Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB Titanium Gray šedý


Chytrý telefon, 6,8", Dynamic Amoled 2X displej, Quad HD+, 3120x1440 px, Procesor: Qualcomm Snapdragon, 8 gen 3 for Galaxy, 8 jádrový, Kapacita: 256 GB, Single SIM + eSIM, 12 GB RAM, Hlavní fotoaparát: 200 Mpx, 5G, Kapacita baterie: 5000 mAh, NFC, Čtečka otisků prstů v displeji, Odemykání tváří, Konektor: USB-C. Více info


Cena 35 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 355 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý telefon Samsung Galaxy S24 Ultra je vybaven 6,8" displejem Dynamic AMOLED 2X (120 Hz) s maximálním jasem 2 600 nitů, 200Mpx fotoaparátem, výkonným 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a skvělými funkcemi Galaxy AI.

Galaxy S24 Ultra

Vstupte do světa mobilních technologií nové generace. Galaxy S24 Ultra je prémiový telefon s úchvatným titanovým tělem, jehož dominantou je zářivý 6,8" Dynamic AMOLED 2X displej krytý výjimečně odolným sklem Corning Gorilla Armor s vysokou ochranou vůči vodě a prachu IP68. Ten dokáže zobrazit všechen váš milovaný obsah i fotografie, které pořídíte se systémem objektivů profesionální kvality, zahrnující 200Mpx fotoaparát a 50Mpx snímač s možností až 10násobného přiblížení a obrazovou stabilizací. Vysoký výkon pro dynamický gaming i ničím nerušený multitasking pak zaručí moderní mobilní platforma Snapdragon 8 Gen, který si navíc skvěle rozumí i s funkcemi vestavěného dotykového pera S Pen. Pokročilé možnosti umělé inteligence Galaxy AI* pak usnadní komunikaci s ostatními díky překladu psaného i mluveného slova v reálném čase, pomohou s výtahem a strukturací poznámek, nebo rychle přinesou výsledky vyhledávání čehokoliv, co zakroužkujete.

Rozlučte se s jazykovou bariérou

Pracujte s materiály v cizím jazyce, zúčastňujte se firemních videohovorů se zahraničními kolegy, nebo se spojte se svými přáteli na druhé straně planety. V těchto a spoustě dalších případech se jistě bude hodit funkce Live Translate, přinášející možnost překladu psaného či mluveného jazyka v reálném čase. Vy tak budete moci vždy spolehlivě komunikovat a odpovídat na zprávy ve vám známém jazyce, zatímco příjemci se na jeho zařízení automaticky přeloží. Uvedená funkce není aktuálně v českém jazyce podporována.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Objevte, co vás zajímá jediným pohybem

Okuste nový, chytřejší způsob vyhledávání. To přináší inovativní nástroj Circle to Search – nově stačí jakoukoliv věc nebo předmět na displeji vašeho telefonu zakroužkovat a ihned získáte výsledky vyhledávání Google přímo na obrazovku svého telefonu. To přinese jak efektivnější práci, tak i mnohem rychlejší každodenní přístup k informacím o všem, co vás fascinuje. Funkce pak funguje dokonce i v aplikaci fotoaparát, takže budete moci snáze objevovat svět kolem vás.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Rychlé a přehledné poznámky s AI

Často si děláte poznámky, ale občas se z toho stane změť nesourodého textu, ve kterém se špatně orientuje? Spolehněte se na chytré algoritmy umělé inteligence aplikace Note Assist, která každý příběh zkrátí a zpřehlední pomocí snadno kontrolovatelného formátování a shrnutí. To vám navíc zrychlí i přístup ke starším poznámkám, takže se v nich už nebudete ztrácet.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Razí moderní přístup k fotografii

Pořídili jste krásné snímky, ale něco jim chybí, nebo naopak přebývá? Žádný problém – přesně pro tyto a další případy je tu funkce Photo Assist, přinášející editační nástroje s podporou AI. Přesunutí nežádoucích osob a objektů a inteligentní doplnění následně vzniklého prázdného místa nebylo ještě nikdy jednodušší a přesnější. A fotobombám bude jednou provždy učiněna přítrž.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Váš věrný společník do náročného prostředí

Vydali jste se na procházku, ale zastihl vás rozmar počasí? Nebo došlo k nehodě, které nebylo ve vašich silách zabránit? Jen žádný strach – váš telefon chrání odolný titanový rám, přičemž displej je pokrytý výjimečně robustním sklem Corning Gorilla Armor, které zamezí náhodnému poškození v důsledku pádů, škrábancům a dalším nepředvídaným událostem. A v okamžiku, kdy se telefon setká s průtrží mračen, se můžete spolehnout na pokročilou ochranu proti vodě standardu IP68.

Ještě intuitivnější ovládání s Galaxy S Pen

Navažte na odkaz telefonu legendární řady Galaxy Note a využívejte svůj telefon novým způsobem s integrovaným perem S Pen. Psaní pocitově srovnatelné s klasickým papírem, rychlé poznámky, náčrtky i ilustrace – vše zvládnete mnohem rychleji a efektivněji. Samozřejmostí je pak podpora stylusu napříč moderními AI funkcemi, kdy pro spuštění Circle to Search jednoduše nakreslíte kruh a ihned uvidíte výsledky vyhledávání zakroužkovaného předmětu přímo na displeji vašeho telefonu.

200 Mpx, 200 důvodů pro radost z focení

S dosud největším počtem megapixelů na mobilním telefonu a pokročilými algoritmy umělé inteligence nastavuje telefon Galaxy S24 Ultra novou laťku mobilní fotografii. Spolehněte se na soustavu fotoaparátů profesionální kvality a zachyťte úžasné snímky vždy, když stiskněte spoušť závěrky. A co víc – se systémem ProVisual telefon sám pozná jednotlivé objekty a přirozeně upraví jednotlivé barevné odstíny, odstraní nežádoucí šum a přinese do popředí ještě více detailů.

Maximální přiblížení s minimální ztrátou detailů

Sledujete divokou zvěř a nechcete ji vyplašit, nebo potřebujete do záběru dostat širší okolí při zachování i těch nejmenších detailů? S 10násobným přiblížením optické kvality žádný problém. S jeho pomocí získáte hezčí a prokreslenější fotografie pořizované na velkou vzdálenost, které budou s výkonným systémem optické obrazové stabilizace navíc mnohem stabilnější a s nižší mírou rozmazání při přiblížení.

Mobilní gaming v kvalitě Ultra

Udělejte první krok k vítězství a využijte vysoký výkon moderního mobilního procesoru Snapdragon 8 Gen 3, přinášejícího podporu moderních grafických efektů a technologie Ray Tracing, která se postará o maximálně realistické nasvícení scény a odlesky. Zvětšená chladicí komora Vapor Chamber pak zajistí mnohem lepší odvod tepla z vnitřního prostoru telefonu pro ničím nerušené hraní po dlouhé hodiny.

Dokonale jasná podívaná i na slunečním světle

Ponořte se naplno do sledovaného obsahu s dosud nejjasnějším adaptivním mobilním displejem Dynamic AMOLED 2X. Dosahuje vysokého maximálního jasu 2 600 nitů a je krytý odolným sklem Corning Gorilla Armor, které snižuje odlesky a vylepšuje vizuální čistoty – dokonce i na přímém slunci. Funkce Adaptive Color Tone a Vision Booster pak automaticky vylepší kontrast a upraví jednotlivé zobrazované barevné odstíny pro úchvatný zážitek ze sledování.

Propojte svůj svět s Galaxy

Společnost Samsung navrhuje své produkty tak, aby spolu vždy dokázaly komunikovat. Je tedy v podstatě jedno, jestli si koupíte pračku, chladničku, televizor, hodinky nebo sluchátka z rodiny Samsung Galaxy. Pomocí svého telefonu a šikovných aplikací Wearable a SmartThings je můžete snadno a efektivně ovládat. Ušetříte tak nejen čas, ale i energii na vypínání či zapínání spotřebičů a vytvoříte si tak skutečně smart domácnost budoucnosti.

Podpora vašeho zařízení od A do Z

Máte problém s vaším telefonem, nebo chcete zajistit, aby fungoval bezchybně? V tom případě se obraťte na tým expertů společnosti Samsung, který vám se vším rád pomůže. Zatímco Galaxy Konzultant je velice oceňovaná bezplatná služba, kdy si domluvíte schůzku s jedním z vašich odborníků, jenž vám pomůže s nastavením telefonu a aplikací, v případě, že bude třeba zařízení dopravit do servisu, tak v případě záručních oprav budete moci učinit zcela zdarma. A pokud budete mít problém a nebude se vám chtít nikam chodit ani zařízení posílat, je tu pro vás služba Vzdálená správa, kdy se s vámi spojí servisní technik a pomůže vám s nastavením, aplikacemi, účty, aktualizací software nebo zálohou vašich důležitých dat.

Přesouvejte data rychle a jednoduše

S aplikací Smart Switch bude přechod na nový telefon naprostá hračka. S její pomocí snadno přenesete všechny své fotografie, kontakty a další citlivá data – ať už přecházíte ze zařízení vybaveného systémem Android nebo iOS.

Obsah balení: Telefon so zabudovanou baterií, Datový kabel (USB-C/USB-C), Pero S Pen (zasunuté v telefonu), Špendlík pro vyjmutí SIM karty

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 6.8 "
Operační paměť RAM 12 GB
Kapacita 256 GB
Rozlišení displeje Quad HD+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Galaxy S24 Ultra 256 GB Titanium Gray šedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi