Samsung Galaxy S22+ 128 GB zelený - vystavené, použité zboží

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý telefon Samsung Galaxy S22+ 128 GB je použité zboží nebo zboží po záruční opravě. Je plně funkční, ale má kosmetické vady. Odpovědnost prodávajícího za vady je 12 měsíců. Samsung Galaxy S22+ disponuje 6,6" Dynamic AMOLED displejem, zadním fotoaparátem 50 Mpx + 12 Mpx +10 Mpx a ultrazvukovým snímačem otisků prstů v displeji.

Dokonalé spojení technologie a moderního designu

Skvělé záběry ve dne i v noci

Vstupte do zcela nového světa s chytrými telefony řady Samsung Galaxy S22+. Ultra tenký design, odolný kovový rámeček a brilantní Infinity-O displej s dynamickou 10-120Hz obnovovací frekvencí vás zaujmou hned na první pohled. Revoluční výkon posléze zaručí nekompromisní 4nm procesor a špičkový grafický čip podpořený architekturou AMD RDNA 2, která se do této chvíle používala pouze v rámci desktopových grafických karet a herních konzolí. S pokročilým trojnásobným zadním a předním selfie fotoaparátem zachytíte každý okamžik vašeho života na profesionální úrovni. Naplňte svou galerii vzpomínkami ze společně strávené dovolené, výběrem ze svatby nebo nostalgickými rodinnými fotografiemi.

Buďte hvězdou svého telefonu

Stalo se vám někdy, že jste vytvořili skvělou profilovou fotografii na sociální sítě, ale pokazil vám ji neznámý člověk v pozadí? S prémiovým telefonem Galaxy S22+ se toho bát nemusíte. Díky důmyslnému softwaru fotoaparátu dokážete upravovat jednotlivé snímky jednoduchým způsobem a odstranit tak z pozadí nežádoucí osoby nebo objekty.

Kvalitní displej je základ

Ponořte se do každého detailu. Prvotřídní Infinity-O Dynamic AMOLED 2X displej se zabudovanou technologií Vision Booster přináší bohatou paletu barev, zářivý jas a vyvážený kontrast. Adaptivní obnovovací frekvence v rozpětí 48-120 Hz se zase postará o hladký chod zařízení a zobrazí váš obsah v maximálně plynulém podání. Navíc se vždy přizpůsobí aktuálnímu osvětlení v interiéru i exteriéru, takže vás během psaní zprávy nepřekvapí ostré sluneční světlo - inteligentní displej si s ním hravě poradí a vy na něm vždy s přehledem uvidíte to, co právě potřebujete.

Multimediální obsah i na TV

Použitím praktické funkce Smart View dokážete přesunout váš oblíbený obsah z telefonu Galaxy S22+ na velkou obrazovku TV nebo počítače. Sledujte zábavná videa a fotografie, nebo pokračujte v používání jiných aplikací bez zbytečného přerušení a vychutnejte si efektivní multitasking skutečně naplno.

Rozumí si i s vaším PC

Vybíjí se vám telefon a tlačí vás termíny? Ulehčete si práci tím, že se přesunete rovnou na obrazovku PC a budete pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Za pomocí funkce Nedávné aplikace máte okamžitý přístup k posledním otevřeným programům, díky čemuž můžete nerušeně pokračovat v práci na velkém monitoru a ušetřit si tak spoustu času.

Nenechte se zdržovat

Hraní na mobilu již nikdy nebude stejné jako předtím. Na bezchybný chod celého systému dohlíží výkonný procesor s ultrarychlým 4nm čipem. Pokročilá architektura RDNA 2 od společnosti AMD je podpořena technologií Ray Tracing, známé především z herních PC a konzolí. Akční scény tak posouvá na vyšší level svým realistickým nasvícením scény a dynamickými odrazy. Jste připraveni užít si hraní na maximum?

Konec rozbitých displejů

Displej vašeho telefonu dokonale chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass Victus+. Společně s prvotřídním rámečkem Armor Aluminium, vyrobeným z nejodolnějšího hliníku, tvoří kompaktní štít, který je určen k ochraně vašeho zařízení. Pokročilá ochrana vůči vodě a prachu, podložená stupněm krytí IP68, z něj navíc vytváří skvělou volbu i pro aktivní sportovce nebo outdoorové nadšence.

Prvotřídní zabezpečení

Při vývoji zařízení bylo jednou z hlavních priorit společnosti Samsung vaše bezpečí. Proto je i Galaxy S22+ vybaven bezpečnostní platformou Samsung Knox, která chrání zařízení před nevyžádaným přístupem třetích stran. Řešení Zabezpečená složka poskytuje vašim citlivým údajům ještě důslednější ochranu a panel Využití oprávnění sleduje, které aplikace mají přístup k vašim informacím a umožňuje vám mít nad nimi plnou kontrolu.

Přeneste si data ze starého telefonu

Při přechodu na nový chytrý telefon Galaxy S22+ se nemusíte obávat komplikovaných procesů spojených s přesunem vašich dat. Funkce Smart Switch jednoduchým způsobem přenese vaši galerii, poznámky a kontakty ze starého zařízení na nové. Dokonce i v případě, že přecházíte z jiného operačního systému.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Galaxy S22+ 128 GB zelený - vystavené, použité zboží

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi