Samsung Galaxy Fit3 šedý


Fitness náramek, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 13, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, Vodovzdornost: voděodolný, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, barometr, měření rychlosti. Více info

Barva


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,3 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Fitness náramek Samsung Galaxy Fit3 disponuje 1,6" Amoled displejem, funkcí Sleep Coaching a více než 100 různými typy cvičení. Samozřejmostí je zvýšená odolnost vůči vodě a prachu dle certifikace IP68 a vodotěsností do 5ATM.

Fit náramek pro vaše nové já

Patříte mezi příznivce aktivního životního stylu, nebo se chcete cvičením dostat do formy a potřebujete zařízení, které vám vaše snažení maximálně usnadní? Sportovní náramek Galaxy Fit3 od společnosti Samsung přichází s výjimečně lehkým a tenkým tělem, které vám nebude nijak překážet a zároveň s vámi bude držet krok i v okamžicích, kdy se vydáte do náročného prostředí. Jeho dominantou je 1,6" dotykový displej s jemným rozlišením a uživatelským prostředím, ve kterém se rychle zorientujete a dostanete ke všem důležitým údajům a informacím. V jednotlivých nabídkách se budete moci pohybovat pomocí intuitivních gest, přičemž společně s ním ze zápěstí zvládnete ovládat spoustu zajímavých funkcí a aplikací – od přijetí příchozího hovoru, přes zobrazení zpráv až po ovládání fotoaparátu a multimediálního přehrávače. Možnost automatického sledování více jak 100 typů tréninku a propojení s vaším smartphonem Galaxy pak usnadní získávání ucelených informací o důležitých funkcích vašeho těla i tělesné kondici, nebo poskytne pokročilé možnosti personalizace s až 100 originálními ciferníky, díky kterým bude každý váš den jedinečný.


Vydrží až 13 dní na jedno nabití

Nebojte se, že by váš plánovaný trénink zhatila slabá výdrž baterie. S  jedním nabitím Galaxy Fit3 získáte až 13 dní ničím nerušeného sledování cvičebního pokroku a získávání dokonalého přehledu o své tělesné kondici. A když se náhodou stane, že energie začne pomalu přeci jen docházet, získáte zpět 65 % kapacity za pouhých 30 minut strávených v nabíječce.


Přinese více vizuálních informací

Nenechte se ničím omezovat a zobrazte klíčové údaje na velkém 1,6" barevném dotykovém displeji s rozlišením 256 × 402 pixelů a solidním kontrastem, abyste vše mohli pohodlně sledovat i na přímém slunečním světle. Díky obdélníkovému tvaru a důmyslně přizpůsobenému uživatelskému rozhraní budete mít všechny důležité informace, jako je počet nachozených kroků, srdeční tep, čas, datum a stav nabití vždy pěkně na očích, přičemž s výjimečnou ostrostí bude vždy zobrazen i obsah ostatních aplikací. 


Svobodnější pohyb s ultra tenkou a lehkou konstrukcí

Mějte na svém zápěstí spolehlivého sportovního parťáka, který vás nijak nezatíží. S ultra tenkým a lehkým designem se Galaxy Fit3 rychle stane součástí vaší každodenní rutiny. Jeho tělo bylo vyrobeno z kvalitního hliníku, přinášejícího výjimečnou pevnost, doplněnou o vysokou míru odolnosti proti vodě a prachu se stupněm krytí IP68 a vodotěsnost až do 5 ATM


Dostane vás do formy, ať už děláte cokoliv

Zachyťte každý váš pohyb, ať už budete běhat, chodit, plavat, nebo jezdit na kole. Fitness náramek dokáže sledovat více jak 100 různých druhů cvičení – stačí dvakrát stisknout tlačítko Domů. A co dělat v případech, že jste svou aktivitu zapomněli začít počítat? Pomoc je snadná – váš Galaxy Fit3 automaticky rozpozná a sleduje většinu populárních druhů sportovních aktivit, takže se nestane, že by vaše snaha přišla vniveč.


Pořádný výkon vyžaduje zdravý odpočinek

S výjimečně tenkým a lehkým tělem se náramek Galaxy Fit3 snadno stane každodenním strážcem kvality vašeho spánku. Vezměte si jej do postele a nechte, ať vás celou noc hlídá a zapisuje všechny důležité údaje. Poté vám zobrazí různé detaily, jako je přítomnost chrápání či úroveň nasycení krve kyslíkem. Zjistěte své spánkové skóre, získejte důležité rady a tipy pro zlepšení v rámci programu Sleep Coaching a proveďte možné změny ve svých rituálech pro získání kvalitního odpočinku, který si zasloužíte.


Komplexní přístup ke cvičení

Udržujte si přehled o správném fungování svého těla s náramkem Galaxy Fit3. Ten vám zprostředkuje spoustu zajímavých informací – od denní aktivity až po hodnoty hladiny kyslíku v krvi. S jeho pomocí budete moci snadno sledovat své denní aktivity, včetně spálených kalorií, srdečního tepu, či nachozených kroků. Nechybí ani možnost stanovení jednotlivých cílů, a v případě, že náramek zjistí nesrovnalost v některých klíčových tělesných ukazatelích, vás o tom okamžitě informuje. Dostávat se dlouhodobě do kondice nebylo ještě nikdy snazší.


Přehledné informace o kondici i cvičení

Získejte cenný vhled do své tělesné kondice nebo dodatečné informace o cvičební rutině a výkonu – to vše a ještě mnohem více s nainstalovanou aplikací Samsung Health na vašem telefonu. S její pomocí budete moci sledovat růst vašich fyzických sil, kvalitu spánku a celkově pracovat na svém lepším já. Na velké obrazovce pak přehledně uvidíte všechna ucelená kondiční data a budete je moci zobrazit v dlouhodobém horizontu, abyste dosažené výsledky mohli jednoduše porovnat v čase.


Intuitivní přístup k oblíbeným funkcím

Přecházejte jednotlivé nabídky a rychle najděte, co hledáte se systémem intuitivních gest. Přejeďte prstem směrem doprava a otevřete roletku oznámení, doleva pro dlaždice, dolů pro rychlý panel a nahoru pro seznam aplikací. V okamžiku, kdy budete chtít začít od začátku, jednoduše stiskněte tlačítko Domů a rychle se vraťte na výchozí obrazovku. A v případech, kdy dostanete chuť na rychlé protažení nebo trénink, stačí stisknout domovské tlačítko a rychle přejít na seznam jednotlivých fitness režimů.V případě nouze přivolá pomoc

Fitness náramek Galaxy Fit3 se postará nejen o vaši kondici, ale rovněž vás ohlídá i v okamžicích, kdy byste mohli přijít k úrazu. Vestavěný barometr je schopen zaznamenat pád a náramek se vás ihned zeptá, jestli jste v pořádku. A v případě, že budete mít jiný problém, jednoduše pětkrát za sebou stiskněte tlačítko Domů a ihned o něm můžete informovat některý z vámi přednastavených nouzových kontaktů. A když k vám poté pomoc dorazí, na displeji náramku se zobrazí důležité zdravotní údaje.


Spojení s ostatními přímo z vašeho zápěstí

Přijměte hovor, rychle odpovězte na zprávu, ovládejte funkce fotoaparátu, nebo během tréninku přehrávejte oblíbené hudební skladby. K těmto a spoustě dalších funkcí budete moci přistupovat přímo ze zápěstí, přičemž vše bude dokonale synchronizováno s vaším telefonem Galaxy. A když se vám smartphone ztratí z dohledu, jednoduše jej s pomocí náramku prozvoňte a snadno tak určete jeho polohu. Další výhodou tohoto perfektní spojení pak je možnost zálohování všech vašich oblíbených ciferníků, osobních nastavení a aplikací.


Více jak 100 typů digitálních ciferníků

Zpestřete si každý den s novým vzhledem vašeho fitness náramku. Ten si můžete vybrat z kolekce více jak 100 různých typů vzhledů, které vám rychle a přehledně zobrazí spálené kalorie či místní čas – ať už se budete nacházet kdekoliv na světě. A v případě, že byste si z rozsáhlé nabídky zrovna nevybrali, můžete své zařízení dále vyšperkovat pomocí oblíbené fotografie, která se v mžiku změní v personalizovanou tapetu domovské obrazovky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce měření rychlosti, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop
Výdrž baterie v dnech 13
Vodovzdornost voděodolný

Hodnocení

4,3 / 5

4 recenze Samsung Galaxy Fit3 šedý

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

10. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jiz nekolikrat se stalo,ze behem dne ubyly o nekolik tisic nachozene kroky

Jaroslav

6. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Brutální poměr/cena výkon✅️
 • Propojení se Samsung mobilem
 • Dostatek možností v nastavení
 • Sledování spánku????
 • Spousta užitečných věcí např. prozvonění telefonu, kalkulačka...
 • USNADNÍ ŽIVOT KUPTE SI TO!!
 • Posouvání písniček atd. a úprava hlasitosti přes hodinky
 • Čekal jsem že to bude mít galerii, ale nemá:-(
 • baterie vůbec nevydrží 13dní. Asi 4 až 6dnů
 • Nemá nfc, reproduktor a mikrofon

Hodinky jsem kupoval hlavně pro sledování spánku. Skvělé je to že jsou spojené s mobilem a ukazují logicky přesný čas (možná to mám o 1s zpožděný) a žádné upozornění /hovor nezameškáte (mobil může být úplně sticha a hodinky jen zavibrujou a máte přehled.????


Jiří

4. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Váha jen 36 gramů.
 • Reálná výdrž baterie 9 dní.
 • I když se jedná "jen" o náramek, množství funkcí.
 • Uzavřený systém Samsung - nelze nahrát externí aplikace.

Michaela

10. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • výdrž baterie,
 • samsung hodinky komunukují s mým mobilem REDMI
 • možnost volat na přednastavení telefonní číslo při nehodě
 • pásek je příjemný na ruce

poměr cena a výdrž baterie za tyhle peníze je super