Samsung Galaxy Buds2 grafitová


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 7,5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 29 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 2 222 Kč

Sleva 26 % z předcházející ceny: 2 999 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,8 / 5

13×

88.3% Kvalita
Výborná

78.2% Hodnota za peníze
Dobrá

13 nákup

Zobrazit 13 recenzí

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 v grafitové barvě, do uší, zabudovaný mikrofon, Bluetooth, dosah 10 m, frekvenční rozsah 20–20 000 Hz, ovládání přehrávání, ovládání hlasitosti, aktivní tlumení hluku, výdrž baterie 7,5 h, výdrž s nabíjecím pouzdrem 29 h, vstup USB-C.

Zažij novou éru Galaxy AI

Cestuj bez jazykových bariér s podporou Galaxy AI. Aplikace Tlumočník spolupracuje se sluchátky Galaxy Buds2 Pro, takže ti dokáže naživo tlumočit rovnou do uší a dokonce přes reproduktor smartphonu přeložit i tvá slova. Služba Live Translate ti zase pomůže při telefonování – díky algoritmu pro rozpoznávání hlasu simultánně tlumočí a přepisuje tvé hovory, takže vše pohodlně uvidíš na svém displeji. Bez obav tak můžeš objevovat celý svět!

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Nejlehčí sluchátka Samsung s dlouhou výdrží

Vezměte si své oblíbené skladby všude s sebou. Se sluchátky Galaxy Buds2 od společnosti Samsung bude díky vyváženému zvuku každý tón křišťálově čistý a s podporou funkce aktivního potlačení hluku se můžete naplno ponořit do poslechu audioknih nebo podcastů. Bezproblémová kompatibilita s vaším chytrým telefonem či hodinkami vám přináší plynulé připojení, ať už budete chtít poslouchat hudbu během tréninků či gamingu. Ergonomický zábavný design s elegantním matným finišem v decentních neutrálních barvách vám pak zaručí, že budete za každých okolností vypadat stylově a trendy.

Basy a výšky v dokonalé rovnováze

Hudba má větší sílu, čím kvalitněji zní. Se sluchátky Samsung Galaxy Buds2 vám do uší bude proudit dokonale vyvážený zvuk s hlubokými basy a ideálními výškami díky dvoucestným dynamickým reproduktorům.

Hovory se sluchátky v nejvyšší možné kvalitě

Váš hlas bude konečně přenášen zřetelně, čistě a bez rušivých elementů. Vývojáři společnosti Samsung totiž sluchátka osadili hned třemi citlivými mikrofony s vestavěnou jednotkou snímání hlasu, takže vaše telefonické či videohovory už nebude nic narušovat. Čistotu přenosu podpoří i řešení na bázi umělé inteligence, které automaticky filtruje nežádoucí šum. Sluchátka navíc disponují speciálním hladkým ergonomickým designem odolným vůči větrným poryvům, které by mohly potenciálně narušovat srozumitelnost vašich hovorů.

Mějte plnou kontrolu nad tím, co chcete slyšet

Jen vy rozhodujete o tom, co si pustíte do svých sluchátek. A to doslova. O to se postará dvojice mikrofonů, která dokáže detekovat okolní ruch a funkce aktivního potlačení hluku jej rovnou eliminuje. Sluchátka tímto způsobem dokážou vytěsnit až 98 % nežádoucích zvuků, takže se můžete soustředit jen na to, co potřebujete.

Vylaďte si zvuk dle aktuální nálady

Upravujte si zvuk přesně tak, jak jej v daný moment chcete slyšet. Na sluchátkách Samsung Galaxy Buds2 máte k dispozici až 6 nastavení ekvalizéru, která vám pomohou dosáhnout ideálního zvukového podání.

Super lehká sluchátka, navržená na míru vašim uším

Zapomeňte na otlačení či pocit nepohodlí při nošení. Dosud nejlehčí sluchátka od společnosti Samsung (každé váží pouhých 5 g) se vyznačují komfortním tvarem a dokonale vytvarovaným designem, jenž vašim uším padne jako ulitý. A díky třem různým velikostem jemných silikonových nástavců si jejich tvar můžete dle potřeby maximálně přizpůsobit. S výběrem toho nejvhodnějšího vám poradí šikovná aplikace Galaxy Wearable.

Hudba vždy a všude

Poslouchejte svůj playlist zas a znovu. Životnost baterie sluchátek Galaxy Buds2 činí 5 hodin a v kombinaci s plně nabitým pouzdrem si můžete audio zážitky vychutnávat plných 20 hodin i při zapnuté funkci aktivního potlačení hluku. Sluchátka jsou jako stvořená nejen na dlouhé cesty, ale i momenty, kdy se jednoduše potřebujete odpoutat od reálného světa a ponořit do snivých melodií.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 7.5 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

13 recenzí Samsung Galaxy Buds2 grafitová

88.3% Kvalita
Výborná

78.2% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

9. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalita a kompatibilita s jinými značkami
  • Nic jsem neobjevil

Za mne skvělý poměr cena/výkon


Stanislav

6. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • nevím
  • nevím

ok


Renata

29. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáMYRON

2. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Super věc.

Sluchátka za dobré peníze.