Samsung Galaxy Buds bílá


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 13 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 2 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds ve stylové bílé barvě zaujmou nejen svým designem, ale i kvalitní reprodukcí zvuku od značky AKG. Sluchátka jsou uložena v praktickém pouzdře, které je chrání při přenášení. Také je velmi rychle nabijete i přes váš smartphone, a to díky funkci bezdrátového sdílení energie.

Dopřejte si precizně vyladěný zvuk

Vaše citlivé uši si nezaslouží kompromisy v podobě průměrných sluchátek. Se špičkovými Galaxy Buds od společnosti Samsung získáte věrnou a bohatou reprodukci zvuku, ať už budete poslouchat písně jakéhokoli žánru – s precizním vyladěním kvality audia koneckonců pomáhali specialisté z AKG. Ergonomická sluchátka dokonale padnou do vašeho ucha a nabízejí připojení přes moderní Bluetooth 5.0. Třešničkou na dortu je podpora praktického dobíjení formou bezdrátového sdílení energie z úžasného smartphonu nové generace Samsung Galaxy S10. Užijte si své oblíbené písničky jako ještě nikdy.

Úžasně kompaktní provedení

Designéři sluchátek mysleli nejen na mimořádnou kvalitu zvuku, ale také na vaše pohodlí. Máte k dispozici tři velikosti nástavců, kompaktní pouzdro sluchátek navíc nezabere téměř žádný prostor a nezatíží vaši kapsu ani kabelku. Pokud vám někdo zavolá, můžete díky vestavěnému mikrofonu vyřídit hovor přímo ze sluchátek. Adaptivní duální mikrofon nové generace v takovém případě dokonce pomáhá s odstraněním okolních ruchů, aby byl přenos hlasu opravdu mimořádně čistý. Velkou výhodou je poté fakt, že když nechcete být vyrušováni, můžete telefon nechat doma.

Své okolí uslyšíte, kdykoli budete potřebovat

Občas potřebujete kromě oblíbené písničky vnímat své okolí. V takovém případě nemusíte Galaxy Buds vyjímat z uší. Umí totiž fungovat v ambientním režimu, při jehož používání uslyšíte i okolní zvuky. A v případě, že dění kolem sebe chcete vnímat jen na chvíli, stačí prostě přidržet prst na dotykové ploše a Galaxy Buds dočasně sníží hlasitost. Až prst sundáte, hlasitost se vrátí zase na původní úroveň. Ani v případě, že jste s poslechem opravdu hotovi, nemusíte hudbu složitě vypínat. Sluchátka poznají, že jste je vyjmuli z uší, a sama přehrávání přeruší.

Dokonale pohodlná a praktická

Galaxy Buds vám můžou přehrávat oblíbené písničky třeba i v posilovně – ve vašich uších se udrží spolehlivě a jsou odolná proti pocení. Zároveň jsou ovšem mimořádně pohodlná, takže je můžete bez omezení nosit celý den. O spárování s mobilními zařízení se stará moderní Bluetooth 5.0. Dokonce můžete sluchátka bez problémů spárovat s více zařízeními a rychle mezi zdroji zvuku přepínat.

Nabíjení bez drátů a skvělá výdrž

Drobná mikrobaterie v Galaxy Buds v sobě skrývá velkou sílu – zajistí sluchátkům výdrž až 6 hodin. Samotné dobíjení v pouzdře pak může probíhat bezdrátově, takže se nemusíte zdržovat věčným rozmotáváním kabelů a připojováním konektorů. Vedle obyčejného položení obalu Galaxy Buds na nabíječku s certifikací Qi je vám k dispozici i moderní technologie bezdrátového sdílení energie z vybraných zařízení Samsung Galaxy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 6 hod.

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Samsung Galaxy Buds bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

8. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • super zvuk
  • perfektně drží
  • vyšší cena

doporučuji


Klára

4. 2. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • krásně drží v uších
  • jednoduché ovládání
  • baterie dlouho vydrží
  • hezký design
  • žádný zápor jsem nenašla

Tento produkt se vážně povedl! Jsem nad míru spokojená s tím, jak sluchátka hrají a krásně drží v uších při běhu a různém pohybu! Za mě super!