Samsung Frame Cover pro Samsung Galaxy S22 transparentní

Popis produktu

Pouzdro Samsung Frame Cover je vyrobeno z pružného termoplastického polyuretanu a odolného polykarbonátu, který chrání telefon před poškrábáním, nárazy, pády a otřesy. Kryt je uzpůsoben k telefonu Samsung Galaxy S22+. Pouzdro navíc podporuje bezdrátové nabíjení.

Čirý kryt a zrcadlo v ekologickém provedení

Výrobky společnosti Samsung se nyní podílejí na snižování celosvětových emisí uhlíku – a kryt Frame Cover není výjimkou. Je vyroben z kombinace biologických materiálů a recyklovaných plastů a disponuje certifikátem BIO UL. Staňte se součástí udržitelného řešení a dopřejte svému Galaxy S22 ekologické pouzdro, které pomalu, ale jistě mění svět.

Jedno balení, dva různé styly

Pokud patříte mezi fanoušky více možností stylů, jež si měníte podle aktuální nálady, zadní kryt Frame Cover je přesně pro vás. Součástí balení je základní rám a dva typy zadní strany, průhledný a zrcadlový. Můžete si tak svobodně vybrat, na který zrovna máte náladu.

Zrcadlo máte vždy po ruce

Na přední straně telefonu zábava – na zadní straně zrcadlo, v němž si kdykoli můžete zkontrolovat účes či make-up. A až budete mít chuť na změnu, jednoduše vyměňte zrcadlovou část v rámu za transparentní záda, která vám vystaví barevné provedení vašeho Galaxy S22 v plné kráse.

Zábava pro kreativní duše

S hravými a stylovými obrázky si vytvoříte telefon, který každý okamžitě pozná. Kryt Frame Cover si můžete ještě dále přizpůsobit zábavnými, elegantními či značkovými dizajny pro opravdu osobitý vzhled.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Frame Cover pro Samsung Galaxy S22 transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi