Samsung Frame Case pouzdro pro Samsung Galaxy S23 černé


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy S23, Pro úhlopříčku: 6,1", Materiál: Polycarbonate. Více info

Barva


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Originální ochranné pouzdro Samsung Frame Case s odnímatelnou zadní stranou a pouzdrem na karty je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S23. Spolehlivě ochrání vaše zařízení včetně tlačítek před poškrábáním a poškozením. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje další používání telefonu bez omezení.

Odrazí vaše skutečné já

Dopřejte svému telefonu dodatečnou vrstvu ochrany a vyjádřete svůj jedinečný styl. Ochranný kryt Frame pro Samsung Galaxy S23 představuje zcela nový koncept, přinášející dosud netušené možnosti v personalizaci zařízení s vyměnitelnou zadní částí, kterou lze vyzdobit rozličnými motivy. Přichází ve dvou standardních provedeních – jeden v černém a druhý v bílém provedení. 

Doklady vždy po ruce

Je pro vás telefon zařízením, které nosíte všude, kam se vydáte? Pak vás jistě potěší i kryt, obsahující integrované pouzdro na karty, zajišťující, že důležité doklady už doma nikdy nenecháte. Když do něj navíc vložíte platební kartu, budete moci u terminálu bezkontaktně platit podobně, jako přes platební aplikace bez nutnosti jejich instalace – stačí otočit telefon v pouzdru k terminálu zády a je hotovo.

Pohled, co zlepší den

Zpestřete si svůj kryt s množstvím rozličných motivů, pocházejících z filmů, seriálů, komiksů a dalších značek, které milují miliony lidí po celém světě. Společnost Samsung navázala spolupráci s velikány zábavního i módního průmyslu, takže záda krytu budete moci vždy dokonale přizpůsobit právě nošenému outfitu či momentální náladě, a ihned svému okolí dát najevo, co vás baví a pohání vpřed.

Kryt, který myslí i na naši planetu

Zatímco chráníte svůj telefon před poškozením, neměli byste zapomínat ani na ochranu našeho životního prostředí. Nákupem silikonového krytu od společnosti Samsung podporujete ekologičtější výrobu, která využívá recyklované materiály, certifikované mezinárodní společností UL.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S23

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Frame Case pouzdro pro Samsung Galaxy S23 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi