Samsung EP-N5200 bezdrátová nabíječka 15 W černá

  • Doprava zdarma
  • Sleva 25 %

,


Cena 1 499 Kč

Sleva 25 % z ceny doporučené výrobcem: 1 999 Kč Zobrazit nápovědu

14,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátová nabíjecí stanice Samsung EP-N5200 ve stylové černé barvě je perfektním příslušenstvím, které usnadní nabíjení vašeho telefonu s podporou Qi bezdrátového nabíjení. Nabíječka je navíc elegantně zpracovaná, takže ozdobí váš stůl. Podporuje rychlé nabíjení Fast Charge 2.0, které je dostupné u modelů Samsung Galaxy S10. Je i zpětně kompatibilní s předchozími generacemi řady S. Nabíječka je kompatibilní i s dalšími telefony s podporou Qi nabíjení, včetně Apple iPhone, kde podporuje standardní 5W nabíjení i rychlé nabíjení s výkonem 7,5 W.

Nabíjejte stylově

Duální bezdrátová nabíječka Samsung EP-N5200 přichází s exkluzivním designem a prvotřídním zpracováním, které vám zajistí pohodlí během nabíjení vašich zařízení. Nabíječka si poradí s nabíjením všech telefonů s podporou bezdrátového nabíjení Qi. Skvělou vlastností je i podpora nabíjení chytrých telefonů Apple iPhone. Podporuje oba standardy klasického bezdrátového nabíjení s výkonem 5 W i rychlého nabíjení Apple zařízení s výkonem 7,5 W. Díky praktickému provedení budete moci pohodlně sledovat svůj oblíbený obsah i během nabíjení.

Podpora Fast Charge 2.0

Nabíječka navíc disponuje podporou rychlého nabíjení Fast Charge 2.0, které podporují telefony z modelové řady Samsung Galaxy S10. Samozřejmostí je i zpětná kompatibilita s předchozí verzí rychlého nabíjení Fast Charge 1.0. Rychle tak lze nabíjet i starší telefony řady Galaxy S. Aby rychlé nabíjení fungovalo správně, je nezbytné, aby byla nabíječka připojena ke zdroji energie originálním adaptérem s podporou Fast Charge.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung EP-N5200 bezdrátová nabíječka 15 W černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno