Samsung EP-N5100BB černá bezdrátová nabíječka Qi vystavený kus s plnou zárukou

S originální bezdrátovou nabíječkou Samsung EP-N5100BB v elegantní černé barvě získáte zcela nové zkušenosti s bezdrátovým nabíjením. Je praktickým domácím nebo kancelářským nabíjecím řešením pro váš chytrý telefon. Nabíjecí podložka byla navržena tak, aby doplňovala jedinečný styl vašeho mobilního zařízení Samsung. Kompatibilní je s mnoha zařízeními, která podporují Qi nabíjení, například Samsung Galaxy S7, S9 a S9 +. Bezdrátová nabíječka vyžaduje zapojení do elektrické sítě. Můžete ji využít jako podložku, nebo zároveň funguje i jako stojánek. Své zařízení můžete nabíjet vodorovně nebo svisle. Zobrazit celý popis

Vystaveno v prodejnách

  • Výprodej − 13 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nabíjení bez námahy

Nabíjejte svůj chytrý telefon bez zbytečných starostí s kabely a konektory. Díky Wireless Charger Stand od společnosti Samsung stačí váš Samsung Galaxy S9 položit na nabíjecí plochu a zanedlouho si budete moci opět naplno vychutnávat všechny jeho inovativní funkce, od fotoaparátu s variabilní clonou až po superzpomalené video.

Pro vás i pro ostatní

Odteď máte možnost se podělit o ideální zdroj energie. Bezdrátová nabíječka Wireless Charger Stand bude plně k dispozici nejen vám, ale i vašim rodinným příslušníkům nebo kamarádům. K nabíječce se totiž mohou připojit jakákoliv zařízení, která disponují kompatibilitou s Qi technologií.

Sledujte i při nabíjení

S bezdrátovou nabíječkou Samsung Wireless Charger Stand není důležité, zda jste zvyklí používat svůj Samsung Galaxy S9 v horizontální nebo vertikální poloze. Na nabíjecí plochu Wireless Charger Stand můžete svůj telefon položit oběma způsoby. Výsledek bude vždy stejný – rychle nabitý smartphone.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 4,4 mm
Výška: 3,3 mm
Hmotnost: 360 g
Hloubka: 3,4 mm

Obsah balení

Obsah balení: Rychlý nabíjecí bezdrátový nabíjecí stojan, rychlá

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 2 A
Vstupní napájecí napětí: 5

Další parametry

Typ rychlonabíjení: Fast Charge

Ostatní

Kód produktu: EP-N5100BBEGWW

Recenze Samsung EP-N5100BB černá bezdrátová nabíječka Qi

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Roman, 19.10.2018

Bezdrátová nabíječka no není co dodat je prostě super

Příslušenství k Samsung EP-N5100BB černá bezdrátová nabíječka Qi