Samsung DW60R7070BB/EO

Zobrazit


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 9,9 na mycí cyklus, Počet programů: 8, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 15 998 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 16 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 160 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Samsung DW60R7070BB/EO je vybavena kapacitou pro 14 sad nádobí. Na výběr máte z 8 programů mytí a z dalších praktických funkcí. Uvnitř se nacházejí 2 zásuvky a 1 příborová zásuvka. Funkce Speed Booster zkrátí dobu mytí, ale zároveň se postará o hygienicky čisté a suché nádobí. Disponuje také praktickým samočisticím programem, díky kterému bude interiér myčky vždy čistý. Potěší také funkce Auto Open, která po skončení programu automaticky otevře dveře myčky. Myčka nabízí také program Extra Silence, který sice myje pomaleji, ale vytváří o 2 dB nižší hluk. Maximální hladina hluku dosahuje 42 dB.

Tichý provoz

Myčka nádobí Samsung DW60R7070BB/EO se stane vaším praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti, který spotřebuje méně energie a navíc vás nebude rušit nadměrným hlukem. Myčka disponuje invertorovým motorem a tím pracuje hladce a tiše. Maximální dosahovaná hlučnost je pouze 42 dB, takže vytváří mnohem méně hluku, což určitě oceníte například v nočních hodinách.

Elegantní design a praktický interiér

Na první pohled zaujme myčka svým luxusním minimalistickým designem, který skvěle zapadne do interiéru vaší kuchyně. Ovládací prvky (Hidden Touch) jsou diskrétně skryté a zapuštěná rukojeť dodá přední straně elegantní a moderní vzhled. Uvnitř myčky se nacházejí 3 praktické zásuvky - zásuvka na příbory, horní a dolní zásuvka. Navíc s funkcí Auto Adjust jedním dotykem přesunete horní regál nahoru nebo dolů, což vám poskytne více prostoru v dolní zásuvce. Díky tomu můžete mýt nádobí různých velikostí jako jsou vysoké hrnce, široké podnosy, velké talíře apod. 

Programy a funkce

  • Programy: Intenzivní, Automatické, Křehké, Eco, Expresní, Předpírka, Samočištění, Extra Silence
  • Volitelné možnosti: Odložený start, Poloviční množství nádobí, Dezinfekce, Funkce Control Look, Funkce Speed Booster
  • Funkce: AquaStop, AquaSafe, Indikátor soli, Dětská pojistka, Automatické otevírání dvířek, Funkce Auto Adjust, Samočištění

Rychlé a efektivní mytí

Zvolte si funkci Speed Booster, která zkrátí dobu mytí. Nádobí zůstane hygienicky čisté a suché, bez ohledu na typ cyklu a velikost várky. Je ideální volbou když potřebujete rychle umýt nádobí a talíře. 

Vždy hygienicky čistá

Udržet interiér myčky vždy čistý nebude nyní žádný problém. S programem Samočištění vyčistíte vnitřek myčky stiskem jednoho tlačítka. Odstraní nečistoty a bakterie, které způsobují zápach a to jen za pomoci vody, bez použití chemických vybavení. Díky tomu zůstane myčka hygienicky čistá a zároveň bude šetrná k přírodě. Když potřebuje myčka vyčistit, sama vás na to upozorní rozsvícením programu.

Automatické otevírání dveří

Získejte zářivě čisté nádobí s myčkou Samsung DW60R7070BB/EO. Pomůže tomu i praktická funkce Auto Open, díky které se po ukončení programu dveře myčky automaticky otevřou o 10 cm. Vypustí se pára a tím pádem se nádobí rychleji a lépe vysuší, což určitě oceníte při skleněném a plastovém nádobí. Díky tomuto inovativnímu sušení snížíte i výdaje za energii.

Bezpečí nadevše

S touto myčkou budete v bezpečí před nečekaným poškozením při úniku vody. Funkce AquaStop zebezpečí vnitřní i vnější ochranu a dokáže vypnout přívod vody a elektřiny k zastavení procesu myčky. Ochrání vás tak před nějakým úrazem a možným vytopením vaší domácnosti. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung DW60R7070BB/EO

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Petr

22. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá