Samsung DW60M6040FS/EC


Myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 94 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 10,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 84,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 12 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Myčka nádobí Samsung DW60M6040FS/EC v nerezovém provedení je vybavena kapacitou pro 13 sad nádobí. Na výběr máte z 6 programů mytí a z dalších praktických funkcí. Uvnitř se nacházejí 2 zásuvky a 1 koš na příbory. Nabízí přehledný široký LED displej a intuitivní ovládání. K dispozici je také funkce Auto Adjust, program Half Load či užitečná funkce Dezinfekce, která odstraní různé nečistoty a bacily při teplotě 70 °C. S expresním programem bude vaše nádobí umyto a vysušeno během 60 minut. Myčka dosahuje maximální hlučnosti 44 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Tichý provoz

Myčka nádobí Samsung DW60M6040FS/EC se stane vaším praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti, který spotřebuje méně energie a navíc vás nebude rušit nadměrným hlukem. Maximální dosahovaná hlučnost je pouze 44 dB, takže vytváří mnohem méně hluku, což určitě oceníte například v nočních hodinách.

Intuitivní široký LED displej

Myčka nádobí značky Samsung přináší jednodušší a intuitivnější způsob ovládání a mytí, který ocení nejeden uživatel. S velkým a širokým LED displejem budeme mít dokonalý přehled o stavu myčky, kde můžete sledovat a ovládat nastavení, průběh cyklu či zbývající čas mytí. Díky tomu tak můžete bez námahy sledovat a kontrolovat průběh mytí.

Programy a funkce

  • Programy: Intenzivní, Automatické, Křehké, Eco, Expresní, Předpírka
  • Funkce: AquaStop, Auto Adjust, Odložený start, Poloviční množství, Dezinfekce, Multi-in 1, Dětská pojistka

Jednoduché nastavení výšky s funkcí Auto Adjust

Uvnitř myčky se nacházejí 2 praktické zásuvky - horní a dolní zásuvka a koš, který poskytne prostor pro předměty jako jsou příbory a kuchyňské náčiní. Navíc s funkcí Auto Adjust jedním dotykem přesunete horní regál nahoru nebo dolů, což vám poskytne více prostoru v dolní zásuvce. Díky tomu můžete mýt nádobí různých velikostí jako jsou vysoké hrnce, široké podnosy, velké talíře apod. 

Poloviční množství nádobí

Velmi praktickým programem, který jistě oceníte při každodenním používání, je program Half Load (poloviční náplň). Tento program vám umožní naplnit a umýt nádobí pouze ve spodní části myčky. Díky tomu tak ušetříte spoustu času a energie mytím malých várek nádobí. Můžete si tak dopřát zasloužený odpočinek a vaše nádobí bude čisté kdykoliv.

Hygienické oplachování

Myčka disponuje hygienickou funkcí Dezinfekce, kterou každý určitě ocení. Účinně eliminuje bacily a bakterie a to tak, že při finálním oplachování zvyšuje teplotu na 70 °C. Tak se postará o hloubkové čištění a kuchyňské potřeby tak budou vždy bezpečně čisté. Tuto funkci si zvolíte u některých programů.

Šetřete čas

S Expresním programem ušetříte svůj čas, který můžete příjemně strávit s vašimi blízkými. S tímto programem budete mít čisté a suché nádobí během 60 minut. Ideální je pro menší várky či lehce znečištěné předměty, které nepotřebují intenzivní mytí jako jsou sklenice, hrnky, příbory či talíře.

Bezpečí nadevše

S touto myčkou budete v bezpečí před nečekaným poškozením při úniku vody. Funkce AquaStop zebezpečí vnitřní i vnější ochranu a dokáže vypnout přívod vody a elektřiny k zastavení procesu myčky. Ochrání vás tak před nějakým úrazem a možným vytopením vaší domácnosti. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung DW60M6040FS/EC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno