Samsung DW60M6040BB/EO


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 94 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 10,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 9 498 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 9 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 95 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Samsung DW60M6040BB/EO je vybavena kapacitou pro 13 sad nádobí. Na výběr máte ze 6 programů mytí a z dalších praktických funkcí. Uvnitř se nacházejí 2 zásuvky a 1 příborový koš. Nabízí přehledný široký LED displej a intuitivní ovládání. K dispozici je také funkce Auto Adjust, program Half Load, či užitečná funkce Dezinfekce, která odstraní různé nečistoty a bakterie při teplotě 70 °C. S Expresním programem bude vaše nádobí umyto a vysušeno během 60 minut. Myčka dosahuje maximální hlučnosti 44 dB, takže vás nebude nijak rušit.

Tichý provoz

Myčka nádobí Samsung DW60M6040BB/EO se stane vaším praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti, který spotřebuje méně energie a navíc vás nebude rušit nadměrným hlukem. Maximální dosahovaná hlučnost je pouze 44 dB, takže vytváří mnohem méně hluku, což určitě oceníte například v nočních hodinách.

Intuitivní široký LED displej

Myčka značky Samsung přináší jednodušší a intuitivnější způsob ovládání a mytí, který ocení nejeden uživatel. S velkým a širokým LED displejem budete mít dokonalý přehled o stavu myčky. Můžete na něm sledovat a ovládat nastavení, průběh cyklu, či zůstatkový čas mytí. Díky tomu můžete bez námahy sledovat a kontrolovat průběh mytí.

Programy a funkce

  • Programy: Intenzivní, Automatické, Křehké, Eco, Expresní, Předpírka
  • Funkce: AquaStop, Auto Adjust, Odložený start, Dezinfekce, Multi-in 1, Dětská pojistka

Jednoduché nastavení výšky s funkcí Auto Adjust

Uvnitř myčky se nacházejí 3 praktické zásuvky - horní a dolní zásuvka, a třetí flexibilní koš, který poskytne prostor pro malé a lehké předměty, jako jsou například příbory a kuchyňské náčiní. Navíc s funkcí Auto Adjust jedním dotykem přesunete horní zásuvku nahoru nebo dolů (o 5 cm), což vám poskytne více prostoru v dolní zásuvce. Díky tomu můžete mýt nádobí různých velikostí, jako vysoké hrnce, široké podnosy a velké talíře.

Poloviční množství nádobí

Velmi praktickým programem, který jistě oceníte při každodenním používání, je program Half Load (poloviční náplň). Tato funkce vám umožní naplnit a umýt nádobí pouze ve spodní části myčky. Díky tomu tak ušetříte spoustu času a energie mytím malých várek nádobí, a můžete si tak dopřát zasloužený odpočinek. 

Hygienické oplachování

Myčka disponuje hygienickou funkcí Dezinfekce, kterou každý určitě ocení. Účinně eliminuje nečistoty a bakterie, a to tak, že při finálním oplachování zvyšuje teplotu na 70 °C. Tak se postará o hloubkové čištění, a kuchyňské potřeby tak budou vždy bezpečně čisté. Tuto funkci si můžete zvolit u některých programů.

Šetřete čas

S Expresním programem ušetříte svůj čas, který můžete příjemně strávit s vašimi blízkými. S tímto programem budete mít čisté a suché nádobí během 60 minut. Ideální je pro menší várky a lehce znečištěné předměty, které nepotřebují intenzivní mytí, jako jsou sklenice, hrnky, příbory či talíře.

Bezpečí nadevše

S touto myčkou budete v bezpečí před nečekaným poškozením při úniku vody. Funkce AquaStop zebezpečí vnitřní i vnější ochranu a dokáže vypnout přívod vody a elektřiny k zastavení procesu myčky. Ochrání vás tak před nějakým úrazem a možným vytopením vaší domácnosti. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung DW60M6040BB/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno