Samsung DW60A6082FS/EO


Myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 85 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 10,5 na mycí cyklus, Počet programů: 7, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 84,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 10 998 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 11 498 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící myčka Samsung DW60A6082FS/EO v nerezovém provedení o šířce 60 cm v energetické třídě D umyje 13 sad nádobí při spotřebě vody 10,5 l na cyklus. Má funkci automatického otevření dveří na konci cyklu, 7 mycích programů, Flex Load, Hygiene Care, Self-Cleaning a Aqua Stop.

Moderní a energeticky úsporné mytí nádobí

Přivítejte do své domácnosti moderního pomocníka, který se postará o zářivou čistotu vašeho nádobí a dalšího kuchyňského příslušenství. Elegantní design myčky DW60A6082FS rychle zapadne do každého moderního prostoru, přičemž pokročilé možnosti personalizace, důraz na zvýšenou hygieničnost se schopností účinné likvidace 99,999 % nebezpečných mikroorganismů i vysoká energetická efektivita vám budou každý den dělat jen a jen radost.

Ilustrační obrázek

Ušetřete na energii, ne na efektivitě

Získejte dokonale čisté nádobí při mnohem nižších účtech za elektrickou energii. Moderní myčky od společnosti Samsung splňují přísné normy nového evropského systému ekologických štítků, který je v platnosti od roku 2021, přičemž tento konkrétní model spadá do energetické třídy D. To vše při zachování vysokého čisticího výkonu a se spoustou moderních funkcí. 

Ilustrační obrázek

Jemné a plynulé možnosti manipulace

Vysouvat koš či zásuvku, která je plná nádobí může být občas ošemetná záležitost. A protože to ví i inženýři ze společnosti Samsung, vybavili myčku důmyslným systémem kolejnic s kulatými ložisky, která při pohybu vytvářejí mnohem nižší úroveň tření, takže je vysouvání i zasouvání mnohem plynulejší. Vy tak budete moci se zařízením lehce manipulovat i v okamžicích, kdy přijde čas vyndávání těžkých pánví a dalšího kuchyňského náčiní. 

Ilustrační obrázek

Přizpůsobí se vašim potřebám 

Staňte se pánem svého zařízení a pohodlně ukládejte nádobí různých tvarů a velikostí. Funkce automatického přizpůsobení vnitřních přihrádek Auto Adjust vám jedním dotykem umožní posunout horní prostor nahoru nebo dolů, čímž získáte možnost vytvořit více místa ve spodní části spotřebiče. Ten pak snadno pojme nádobí téměř jakéhokoliv rozměru – od vysokých hrnců až po široké podnosy nebo široké zapékací mísy. 

Ilustrační obrázek

Automatické otevírání dveří pro rychlejší sušení

Suché nádobí za zlomek času se stane samozřejmostí. Využijte možností pokročilého systému automatického otevírání dveří Auto Open, které po opláchnutí a sušení otevře dveře myčky na 10 centimetrů a umožní uniknout ve vnitřním prostoru nahromaděné páře. Vy tak budete moci zapomenout na nutnost ručního utírání či dalšího sušení.  

Ilustrační obrázek

Zlikviduje nebezpečné bakterie

Zamávejte na rozloučenou všem nežádoucím škodlivým bakteriím a mikrobům s funkcí Hygiene Care, která prodlouží závěrečné oplachování a zvýší teplotu vody na až 70 °C, aby zajistila hlubší čištění a odstranění až 99,999 % škodlivých mikroorganismů. Vy si tak budete moci být jistí, že vaše nádobí, příbory a další kuchyňské pomůcky budou vždy připravené k okamžitému použití.

Ilustrační obrázek

Čistota šetrná k životnímu prostředí

Dokonale čisté nádobí bez nutnosti použít často agresivní  chemické přípravky zajistí funkce Self Clean, kterou snadno spustíte stisknutím jediného tlačítka. Odstraní bakterie a další nečistoty proudem obyčejné vody, takže veškerá čistota bude plně v souladu s ochranou životního prostředí. Rovněž nebudete muset myslet na údržbu spotřebiče – myčka vás v okamžiku potřeby sama upozorní. 

Ilustrační obrázek

Ochrání vaši kuchyň před záplavou

Buďte zase o něco klidnější, když odcházíte z domova, nebo třeba odpočíváte ve vedlejším pokoji – myčka od společnosti Samsung disponuje pokročilou funkcí Aqua Stop, která v okamžiku, kdy zaznamená byť jedinou uniklou kapku, okamžitě zastaví přívod vody i elektrické energie, takže nedojde k případným úrazům elektrickým proudem či vytopení vaší kuchyně nebo dokonce sousedů nacházejících se pod vámi.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 7
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung DW60A6082FS/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi