Samsung DV90T8240SH/S7


Hloubka: 60 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 9 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: Tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo, Maximální hloubka: 65 cm,


Cena s Cashbackem 2 000 Kč Platí do 31. 10. 2021
Jak získat cashback
22 990 Kč

Cena 24 990 Kč

249,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Inteligentní sušička prádla Samsung DV90T8240SH/S7 v bílém provedení s černými dvířky je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu pro sušení je 9 kg prádla. Tato sušička nabízí až 14 programů pro různé typy prádla, včetně rychlého a hygienického programu. Výkonné sušení pomocí 3 senzorů OptimalDry. Můžete ji ovládat i na dálku, prostřednictvím Wi-Fi a aplikace SmartThings. Buben má vnitřní osvětlení. Je také vybavena ochranou proti zmačkání, AirWash, dětským zámkem a filtrem 2 v 1 pro snadnou údržbu. Disponuje digitálním invertorovým motorem s hlučností 62 dB. Sušička má možnost otevírání dvířek do obou stran.

 

 

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější sušení. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání sušičky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví sušení přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní cyklus, který se momentálně nejvíce hodí. Navíc je tu ještě aplikace SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání sušičky.

Šetřete náklady i životní prostředí

Sušička od společnosti Samsung je díky technologii tepelných čerpadel ohleduplná k životnímu prostředí a zároveň šetrná k vašemu domácímu rozpočtu. Vyznačuje se totiž energetickou účinností A+++. Místo elektřiny používá na ohřívání „chladivo“, a díky inteligentní recyklaci teplého vzduchu nedochází ke zbytečnému plýtvání energií.

Superrychlé sušení

Oblečení vysušené již za 81 minut. Přesně to na vás čeká se sofistikovaným řešením Super Speed, které šetří vaši energii i čas. A to není všechno. Pokud cyklem Super Speed ​​disponuje i vaše pračka, prádlo bude vyprané a odstředěné za pouhých 39 minut. To znamená, že vaše oblečení může být kompletně připravené k nošení již za 2 hodiny!

Odstraňuje bakterie

Užívejte si vždy voňavé, a hlavně hygienicky čisté oblečení. Cyklus Hygiene Care se stará o důkladné odstranění bakterií, roztočů a alergenů usazených v prádle. Dezinfikuje je horkým vzduchem, aniž by negativně ovlivnil výkon sušení.

Otevírání podle vaší preference

Přizpůsobte sušičku svým preferencím a okolnímu prostoru. Sami si totiž můžete vybrat směr, do kterého se budou otočná dvířka otevírat, a zohlednit tak uspořádání vaší domácnosti. Přístup k sušičce již nemusí být omezován žádnými stěnami, což zvýší praktičnost při používání spotřebiče. Dvířka sušičky jsou navíc průhledná, takže budete mít vždy přehled o tom, co se právě uvnitř nachází.

Bez nutnosti žehlení

Sušička od společnosti Samsung zanechá sušené oblečení bez záhybů. Při použití funkce Wrinkle Prevent už nemusíte oblečení žehlit. Po ukončení cyklu totiž funkce bez zahřátí přerušovaně otáčí bubnem až po dobu tří hodin. Oblečení tak nezůstává na jednom místě při vysoké teplotě příliš dlouho, což zabraňuje tvorbě nechtěných záhybů.

Optimalizace sušení

Zažijte skutečně inteligentní sušení. Funkce OptimalDry vám ušetří námahu i náklady. Díky třem šikovným senzorům získáte při sušení ty nejlepší výsledky. Řešení totiž monitoruje vlhkost, upravuje čas sušení a zabraňuje poškození oblečení. A dokonce vás upozorní, když je čas na vyčištění výměníku tepla.

Údržba je hračka

Optimalizaci výkonu posune na ještě vyšší úroveň chytrý filtr 2 v 1. Díky dvouvrstvému ​​síťovému filtru je údržba zařízení mnohem jednodušší, protože není potřebný filtr výměníku tepla. O tom, kdy je čas vyčistit filtr a výměník, vás zase informují dva inteligentní alarmy.

Neuvěřitelně krátký čas sušení

Spěcháte a potřebujete mít rychle připravenou oblíbenou košili? Žádný problém! Díky cyklu Quick Dry 35' bude 1 kg oblečení připraven k nošení již za neuvěřitelných 35 minut. Cyklus využívá na vysušení prádla vysoké teplo, díky kterému šetří čas. Bez stresu a námahy tak budete mít během chvilky připravené oblečení, které právě potřebujete.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 60 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 65 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung DV90T8240SH/S7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno