Samsung DV90T5240AT/S7

Zobrazit

Hloubka: 60 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 9 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: Tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo, Maximální hloubka: 65 cm Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 189,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní sušička prádla Samsung DV90T5240AT/S7 v bílém provedení s černými dvířky je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita bubnu pro sušení je 9 kg prádla. Nabízí několik programů pro různé typy prádla, včetně rychlého programu Quick Dry 35 minut, programu pro bavlnu, či košile. Výkonné sušení pomocí tepelného čerpadla a 3 senzorů OptimalDry. Můžete ji ovládat i na dálku, prostřednictvím Wi-Fi a aplikace SmartThings a Al Control. Buben má vnitřní osvětlení. Je také vybavena ochranou proti zmačkání, AirWash, dětským zámkem a filtrem 2 v 1 pro snadnou údržbu. Disponuje digitálním invertorovým motorem s hlučností 63 dB. Sušička má možnost otevírání dvířek do obou stran. Její rozměry jsou (v × š × h): 85 × 60 × 60 cm.

 

 

Inteligentní ovládání

Dopřejte si ještě jednodušší a praktičtější sušení. Chytré řešení AI Control se postará o to, aby ovládání sušičky bylo co nejjednodušší. Zobrazuje vám všechny důležité informace a pamatuje si vaše uživatelské návyky, podle kterých vám nastaví sušení přesně na míru. Dokáže také navrhnout konkrétní cyklus, který se momentálně nejvíce hodí. Navíc je tu ještě aplikace SmartThings, která vám v telefonu přináší řešení případných problémů a další tipy a triky pro co nejlepší používání sušičky.

Šetřete náklady i životní prostředí

Sušička od společnosti Samsung je díky technologii tepelných čerpadel ohleduplná k životnímu prostředí a zároveň šetrná k vašemu domácímu rozpočtu. Vyznačuje se totiž energetickou účinností A+++. Místo elektřiny používá na ohřívání „chladivo“, a díky inteligentní recyklaci teplého vzduchu nedochází ke zbytečnému plýtvání energií.

Otevírání podle vaší preference

Přizpůsobte sušičku svým preferencím a okolnímu prostoru. Sami si totiž můžete vybrat směr, do kterého se budou otočná dvířka otevírat, a zohlednit tak uspořádání vaší domácnosti. Přístup k sušičce již nemusí být omezován žádnými stěnami, což zvýší praktičnost při používání spotřebiče. Dvířka sušičky jsou navíc průhledná, takže budete mít vždy přehled o tom, co se právě uvnitř nachází.

Bez nutnosti žehlení

Sušička od společnosti Samsung zanechá sušené oblečení bez záhybů. Při použití funkce Wrinkle Prevent už nemusíte oblečení žehlit. Po ukončení cyklu totiž funkce bez zahřátí přerušovaně otáčí bubnem až po dobu tří hodin. Oblečení tak nezůstává na jednom místě při vysoké teplotě příliš dlouho, což zabraňuje tvorbě nechtěných záhybů.

Optimalizace sušení

Zažijte skutečně inteligentní sušení. Funkce OptimalDry vám ušetří námahu i náklady. Díky třem šikovným senzorům získáte při sušení ty nejlepší výsledky. Řešení totiž monitoruje vlhkost, upravuje čas sušení a zabraňuje poškození oblečení. A dokonce vás upozorní, když je čas na vyčištění výměníku tepla.

Údržba je hračka

Optimalizaci výkonu posune na ještě vyšší úroveň chytrý filtr 2 v 1. Díky dvouvrstvému ​​síťovému filtru je údržba zařízení mnohem jednodušší, protože není potřebný filtr výměníku tepla. O tom, kdy je čas vyčistit filtr a výměník, vás zase informují dva inteligentní alarmy.

Neuvěřitelně krátký čas sušení

Spěcháte a potřebujete mít rychle připravenou oblíbenou košili? Žádný problém! Díky cyklu Quick Dry 35' bude 1 kg oblečení připraven k nošení již za neuvěřitelných 35 minut. Cyklus využívá na vysušení prádla vysoké teplo, díky kterému šetří čas. Bez stresu a námahy tak budete mít během chvilky připravené oblečení, které právě potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 60 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 65 cm

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung DV90T5240AT/S7

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Erika

13. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí