Samsung DV80M52102W/LE

Hloubka: 64 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: Kondenzace, Typ sušení: kondenzace,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Samsung DV80M52102W / LE je zařazena do energetické třídy A +++. Její kapacita bubnu pro sušení dosahuje 8 kg prádla. Inovovaný diamantový bubnem má otvory ve tvaru diamantů. Ovládána je pomocí otočného voliče grafického LED displeje. Funkce Smart Check rozpozná a diagnostikuje problémy. Maximální hlučnost sušičky Samsung DV80M52102W / LE dosahuje 65 dB. Je vybavena ukazatelem kondenzátu v nádobě a kontrolkou potřeby vyčištění filtru. Nabízí 14 programů sušení a užitečné funkce jako odložený konec, vypnutí zvuku, vnitřní osvětlení bubnu, dětský zámek a ochranu před zmačkáním.

 

 

Vysoká účinnost sušení

Praktická sušička prádla s tepelným čerpadlem Samsung DV80M52102W/LE je spotřebič, který vám přináší do života komfort. Usnadní vám sušení prádla, což jistě oceníte při péči o oděvy celé rodiny. Sušička vysuší na jedno použití až 8 kg prádla. Ideální pro velké rodiny, které potřebují vysušit extra velké dávky prádla nebo na sušení velkých kusů jako ložního prádla nebo přikrývek. Technologie tepelného čerpadla používá ,, chladivo ", a proto se spotřebuje výrazně méně energie. Nejen úspornost, ale i designově povedený vzhled je další předností této sušičky.

Sušení s nízkou spotřebou energie

Inteligentní sušící systém OptimalDry dokáže detekovat zbytkovou vlhkost, teplotu nebo čistotu výměníku tepla. Díky senzorům je čas sušení průběžně upraven, aby dosáhl ideální výsledky, přičemž vaše prádlo zůstane chráněno před poškozením. Spotřeba energie zůstane snížena.

Péče o jemné textilie

Jedinečný design s "jemnými záhyby" diamantového bubnu s prohlubněmi ve tvaru diamantu je výjimečně šetrný k vašemu oblečení. Malé dírky na odtok vody rovněž pomáhají chránit látku tím, že neumožňují její zaseknutí v otvorech. Sušící nástavec pro šetrné sušení umožňuje sušení například bot nebo dětských hraček přímo v bubnu sušičky.

Dvouvrstvý filtr

Vylepšený filtr 2 v 1 má dvouvrstvý síťový filtr, který udržuje optimální sušící výkon, aniž by chytrá sušička prádla potřebovala čisticí filtr pro výměník tepla. Dva alarmy vás upozorní v tu pravou chvíli, když je třeba filtr a tepelný výměník vyčistit.

Prádlo usušené do 35 minut

Sušička nabízí cyklus rychlé sušení 35', který umožňuje vysušit menší várku prádla již za 35 minut v takové kvalitě, že bude možné si ho přímo obléci. Kromě toho zvládne jednoduše vysušit bez zbytečného čekání i pár kousků oblečení.

Programy a funkce

  •     14 programů sušení: Extra suché, suché do skříně, snadné žehlení, bavlna, košile, vlna, mimořádně jemné, outdoor, ložní prádlo, sportovní oblečení, syntetika, rychlé sušení, časové sušení, teplý vzduch, studený vzduch.
  •     funkce: odložený konec 1 - 24 hodin, vypnutí zvuku, vnitřní osvětlení bubnu, dětský zámek, ochrana před zmačkáním.

Okamžitá kontrola hladiny vody

Indikátor vody v nádobce měří, kolik kondenzované vody se nashromáždilo. Díky tomuto jednoduchému opatření můžete rychle zjistit, zda je nutné nádobku vyprázdnit před tím, než začnete s další dávkou.

Smart Check

Sušička je vybavena automatickým systémem sledování chyb SmartCheck. Systém se postará o monitorování průběhu praní a zaznamenává problémy již v jejich počáteční fázi. Následně vám poskytne rychlé a jednoduché řešení prostřednictvím aplikace pro smartphony. Nebudete už muset ztrácet čas hledáním návodů a podobně, a ušetříte tak náklady a čas. A navíc ušetříte i zbytečné volání servisu a případné účty za opravu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 64 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Kondenzace
Typ sušení kondenzace

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung DV80M52102W/LE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno