Samsung Clear View Cover pro Samsung Galaxy S20, černá

  • Výprodej −32 %

Pro úhlopříčku: 6.2 ", Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro model: Samsung Galaxy S20,


Cena 948 Kč

Sleva 32 % z ceny doporučené výrobcem: 1 399 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 9,48 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Originální knížkové pouzdro Samsung Clear View je určeno pro chytrý telefon Samsung Galaxy S20. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, aby spolehlivě ochránil zadní část, boky, rohy i displej telefonu před škrábanci, nárazy a mechanickým poškozením. Předností pouzdra je jeho přední kryt s průhledným oknem, díky kterému máte přehled o příchozích hovorech, zprávách a oznámeních z aplikací. Při zavřeném pouzdru je možné i telefonovat, díky otvoru pro reproduktor. Kompatibilita s Qi bezdrátovým nabíjením. Barva: černá.

Celistvá ochrana a dokonalý přehled

Nedopusťte, aby se váš Galaxy S20 poškrábal či jinak poničil nebezpečnými pády a otřesy. Přestože bude smartphone chráněný ze všech stran, zůstanete v kontaktu se svým okolím – chytrý kryt vám zobrazí datum a čas, upozornění na nové zprávy a hovory, které můžete přijímat či odmítat, aniž byste museli kryt otevírat.

Ergonomie na prvním místě

Kryt od společnosti Samsung přináší nejen bezpečnou ochranu, ale také perfektní komfort. Byl navrhnutý tak, aby kopíroval jemné křivky Galaxy S20, díky tenkému a lehkému provedení Clear View Cover vám padne do ruky jako ulitý.

Kryje mu záda i displej

Kryt Clear View Cover ochrání nejen hrany a zadní stranu vašeho zařízení, ale také jeho displej. Spolehněte se na něj – škrábance, nárazy či pády ho nevyřadí ze hry.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.2 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy S20

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Clear View Cover pro Samsung Galaxy S20, černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno