Samsung Clear Standing Cover pouzdro pro Samsung Galaxy S22 transparentní

Popis produktu

Originální zadní kryt Samsung Clear Standing Cover v transparentním provedení je určen pro chytrý telefon Samsung Galaxy S22. Poskytuje spolehlivou ochranu zadní a boční strany před pádem nebo poškozením. Zároveň umožňuje komfortní používání telefonu bez omezení. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Kryt disponuje zabudovaným stojanem, pomocí kterého můžete telefon nastavit do požadovaného pozorovacího úhlu.

Průhledný kryt se stojánkem, který šetří životní prostředí

Výrobky společnosti Samsung se nyní podílejí na snižování celosvětových emisí uhlíku – a kryt Clear Standing Cover není výjimkou. Je vyroben z kombinace biologických materiálů a recyklovaných plastů a disponuje certifikátem BIO UL. Staňte se součástí udržitelného řešení a dopřejte svému Galaxy S22 ekologické pouzdro, které pomalu, ale jistě mění svět.

Váš telefon v hlavní roli

Neschovávejte barvu svého smartphonu poté, co jste ji tak dlouho vybírali. Kryt Clear Standing Cover nejen ochrání Galaxy S22 před poškozením, ale zároveň dá na odiv jeho elegantní design a poskytne vám příjemný a bezpečný úchop.

Zabezpečení z každé strany

Clear Standing Cover je vyroben z kombinace dvou čirých materiálů, které jej chrání před poškozením. Jeho rohy jsou opatřeny flexibilním nárazníkem z termoplastického polyuretanu, jenž tlumí nárazy, a záda jsou krytá pevným polykarbonátem. Nechtěné pády, nárazy a otřesy tak nemají šanci.

Praktický stojánek pro hands-free používání

Poznejte novou úroveň pohodlí s nastavitelným stojánkem na zadní straně průhledného krytu Samsung. Clear Standing Cover si můžete pohodlně opřít přesně v takovém úhlu, jaký potřebujete. Videohovory s rodinou a přáteli, seriálové maratony i čtení u jídla se nyní obejdou bez hledání náhodných objektů v okolí, o které byste si Galaxy S22 opřeli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.1 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy S22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Clear Standing Cover pouzdro pro Samsung Galaxy S22 transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi