Samsung BRB260076WW/EF

Vestavěná smart kombinovaná chladnička Samsung BRB260076WW / EF vám přináší nový, důmyslný design, poskytující dostatek prostoru pro všechny vaše potraviny, a systém několika moderních technologií, které se postarají o jejich lepší skladování. Chladnička disponuje celkovým objemem 264 litrů z čeho 192 litrů objemu patří chladící části a 72 litrů mrazicí části, vnitřním LED osvětlením, akustickým signálem při otevřených dveřích a možnost propojit s vaším smartphonem. Uvnitř se nacházejí systematicky uspořádané poličky a přihrádky, které vám umožní přehledně a pohodlně uskladnit všechny vaše potraviny. Najdete tam přihrádku na mléčné výrobky, vejce nebo na víno. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 6 prodejnách

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Twin cooling plus

Technologie Twin Cooling Plus vytváří optimální teplotu a vlhkost v celé chladničce a mrazničce. Každou část chladničky ochlazuje nezávisle a zároveň zabraňuje míchání vůní pomocí výparníků a chladicích systémů, díky čemuž potraviny zůstanou čerstvé po delší dobu a nedochází ani k jejich vysušení.

Beznámrazová technologie True No Frost

Technologie True No Frost dokáže zvýšit cirkulaci vzduchu, čímž je zachována konstantní teplota v každé části chladničky. Tato funkce slouží jako prevence proti vzniku nežádoucí námrazy či ledu. Cílová teplota je dosažena mnohem rychleji, a tak je zvýšená trvanlivost chladicího systému a zároveň se zabraňuje zbytečnému plýtvání energie, které je často způsobeno častým rozmrazováním.

Prostor na všechno

Kombinovaná smart chladnička Samsung BRB260034WW / EF disponuje interním objemem, až 264 litrů, z čehož 192 litrů objemu patří chladící části a 72 litrů mrazicí části. Kromě toho je také vybavena skutečně množstvím inovativních přihrádek, poliček a zásuvek, které vám umožní bez obtíží uskladnit všechny vaše potraviny. Ve vybavení chladničky najdete držák na vejce či víno, prostor Fresh Zone, přihrádku na mléčné výrobky a na dveřích také efektivní zásobník na láhve.

CoolSelect Plus

Technologie CoolSelect Plus zone zajišťuje jedinečnou flexibilitu. I jídlo odlišných chutí může být uskladněny při své optimální teplotě, díky čemuž bude zachována jeho delší čerstvost a skvělá chuť. A pouze pomocí jediného dotyku můžete chladničku přeměnit na mrazničku výběrem z přednastavené teploty 2 ° C, -1 ° C, -5 ° C nebo -23 ° C ~ -15.

Vstup pro komunikační modul

Vestavěná chladničku Samsung BRB260076WW / EF obsahuje vstup pro komunikační modul, díky čemuž ji lze propojit s vaším smartphonem. S použitím aplikace Smart Dongle získáte z jakéhokoli místa přehled o tom, co se děje v jejím nitru. Můžete nastavit režimy chlazení, monitorovat teplotu a dokonce dostat upozornění, že dveře chladničky zůstaly nechtěně otevřené. Aplikace dokáže také diagnostikovat chyby, a tak se vyhnete četbě zdlouhavých manuálů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 177,5 cm
 • Maximální hlučnost 38 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Umístění mrazničky dole
 • Celkový čistý objem 264 L
 • Čistá kapacita chladničky 192 L
 • Čistá kapacita mrazničky 72 L
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Klimatická třída SN-ST
 • Rychlé zamražení Ne
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 177,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 61 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 239 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 14 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 72 L
Mrazící výkon: 9 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 264 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 192 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené)
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: BRB260076WW/EF

Všechny parametry

Recenze Samsung BRB260076WW/EF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung BRB260076WW/EF