Samebike SMBK2020 bílý

 • Výprodej

Elektrické kolo, Maximální nosnost: 120 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 499,2 Wh, Maximální dojezd: 40 km, Výkon motoru: 350 W, Typ jízdního kola: Městský, Výška rámu: 23", Smart: Ne. Více info


Cena 22 888 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 229 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Skládací elektrický kolo Samebike SMBK2020 v bílém provedení s opravdu slušnou maximální rychlostí a dobrým dojezdem. Můžete si zvolit ze tří jízdních režimů - v tom manuálním až ze sedmi převodů. Tento model má optimální nosnost, přitom se však rychle a snadno skládá a uložíte ho téměř kamkoli. Čitelný displej vás informuje o všem, co při jízdě potřebujete vědět. O vaši bezpečnost se postarají kotoučové brzdy, protiskluzové pneumatiky a robustní rám. Samebike SMBK2020 je prostě skvělým pomocníkem při každodenním dojíždění za povinnostmi nebo za zábavou.

Stylový a trvanlivý

Podařilo se skloubit moderní design s materiálovou spolehlivostí. Jeho typický městský "look" určitě upoutá pozornost. Hrubší středová část, která v sobě nese baterii, působí velmi moderně a také zvyšuje odolnost. Přitom je rám vyroben z hliníku, díky čemuž je velmi lehký, ale současně pevný a nerezaví. V horkých letních dnech oceníte i to, že materiál má nízkou tepelnou vodivost, takže nehrozí nepříjemné popálení se.

Silný akumulátor

48 V Li-Ion baterie s kapacitou 10,4 Ah umožňuje vysoký výkon po dlouhou dobu. Je uložena v rámu kola, takže její váha přispívá k dobré stabilitě během jízdy. Kvůli nabíjení baterii nemusíte vybírat, ale pokud je to pro vás pohodlnější, můžete. Tak nebo tak, jednoduše ji pomocí nabíjecího adaptéru připojte k elektrické síti. Plně nabitá bude za zhruba 4 hodiny.

Skládací mechanismus

Kolo složíte či rozložíte do 25 sekund a to jen několika jednoduchými pohyby. Složený měří pouze 92 × 70 × 48 cm, díky čemuž ho pohodlně uložíte do kufru vašeho auta nebo s ním nastoupíte do městské hromadné dopravy. Samozřejmě, mnoho místa nebude zabírat ani u vás doma či v práci. Jeho váha je praktických 23,3 kg, což na elektrický kolo opravdu není mnoho. Občas ho totiž bude třeba přenést po schodech či překonat jiné menší překážky.

Maximální nosnost

Odveze slušných 120 kg váhy, což znamená, že se na něm může odvézt téměř každý a to i s běžnou zavazadly. Umožňuje to výjimečně pevná konstrukce a kvalitní kola, připravené odolávat nerovnostem povrchu a nepřízni počasí.

Vysoká rychlost s dlouhým dojezdem

Elektromotor s výkonem 350 W znamená, že můžete jít opravdu rychle. Na rovině, v režimu bez přidané lidské síly, můžete dosáhnout rychlosti až 25 km/h. S podporou šlapání to bude ještě více. Samebike zvládá stoupání do 15° a dojezd 40 km. V každém případě to zvýší vaši mobilitu oproti chůzi až pětinásobně. A to je v dnešní době dost.

3 jízdní režimy a 7 převodů

Samebike SMBK2020 nabízí tři jízdní módy. V režimu Moped za vás veškerou práci vykoná elektromotor, budete jezdit jak na mopedu. Při režimu Pedal Assistant System se elektromotor zapojí pouze v případě, kdy budete točit pedály. Poslední režim je Manual, tedy bez jakékoliv podpory elektromotoru. V manuálním režimu máte na výběr ze 7 převodů. Volba mezi jednotlivými módy je více než jednoduchá. Pokud je klíček v zapalování v poloze zapnuto, režim PAS se spustí automaticky, jakmile začnete točit pedály. Pokud Potoci kroužkem na pravém řidítkách, spustíte tím režim Moped - intenzitu, čili rychlost, si volíte právě zmíněným kroužkem. Pokud klíček v zapalování otočíte do polohy vypnuto, z elektrokola se stane obyčejný kolo na lidský pohon. Na lehčí převod přehazujete páčkou na pravém řídítkách, na těžší tlačítkem, které je umístěno pod ní.

Vidět a být viděn

S elektrickým kolem můžete bezpečně jezdit v jakoukoliv denní či noční hodinu. O to, abyste dobře viděli na cestu před sebou, ale zároveň, aby bylo dobře vidět i vás, se postará výkonný LED světlomet umístěn nad předním kolem. Nad zadním kolem je umístěno červené odrazové sklíčko, aby vás bylo dobře vidět i zezadu. K bezpečné jízdě určitě patří i výstražné zvukové znamení.

Dálkové ovládání

Pomocí dálkového ovládání můžete svůj e-bike nejen zapnout, aby byl připraven na jízdu, ale ho i lokalizovat pomocí zvukového znamení, pokud nevíte, kde přesně jste ho zaparkovali. Dálkovým ovládáním víte zapnout alarm, který se spustí vždy, když se někdo pokusí váš kolo odcizit nebo jím pohnout.

Pohodlná jízda i bezpečnost

Odpružení na třech místech zaručuje opravdu pohodlnou jízdu. Otřesy se tlumí na přední vidlici, na sedadlové tyčce a iv samotném sedadle. K tomu je třeba připočíst i nafukovateľné 20-palcové pneumatiky, které svým dezénem zajišťují dobrou stabilitu při jízdě a krátkou brzdnou dráhu. O to, abyste vždy rychle a bezpečně zabrzdily, se však starají zejména kotoučové brzdy na předním i zadním kole, ovládané klasickými páčkami po stranách řídítek.

LCD displej

Displej je navržen minimalisticky a přehledně. V horní části je možné vidět momentální rychlost, v dolní budete moci přepínat mezi momentálně ujetou vzdáleností, celkově najetými kilometry nebo aktuálním napětím baterie. O stavu baterie vás bude informovat i ikonka v pravém dolním rohu. Pokud ji bude třeba dobít, upozorní vás na to blikající symbol baterie.

Technická specifikace Samebike SMBK2020

 • Výkon motoru: 350 W
 • Maximální rychlost: 25 km/h
 • Maximální dojezd: 40 km
 • Maximální možné stoupání: 15°
 • Baterie: Li-Ion, 10,4 Ah, 48 V
 • Doba nabíjení: 4 hodiny
 • Vstupní napětí: 100-240 V/3,0 A
 • Světlá: přední LED světlomet, zadní odrazové sklíčko
 • Brzdy: přední kotoučová, zadní kotoučová
 • Velikost pneumatik: 20 palcové (50,8 cm)
 • Typ pneumatik: plášť a duše
 • Maximální zatížení: 120 kg
 • Hmotnost: 23,3 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 120 Kg
Max. rychlost 25 km/hod.
Dojezd 40 km
Kapacita baterie 499.2 Wh
Výkon motoru 350 W
Typ batérie Li-ion

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samebike SMBK2020 bílý

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslav

9. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • Perfektní kolo.
 • V návodu chybí informace k dálkovému ovládání.

Pro mne by mohlo být lehčí, ale vyrobit jinak to asi nelze.