Sage SMO870


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 32 l, Mikrovlnný výkon: 1100 W, Vestavěný displej, Barva: nerez, Výška: 31,6 cm, Šířka: 51,9 cm, Hloubka: 51,3 cm. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnnou troubou Sage SMO870 the Combi Wave 3 in 1 získáte v jediném spotřebiči hned tři - invertorovou mikrovlnnou troubu, konvekční troubu a horkovzdušnou fritézu. Je vybavena systémem Element IQ - 5 nezávislých topných elementů z křemene přemisťuje tepelnou energii tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Její objem je 32 litrů a mikrovlnný výkon 1 100 W. Nabízí 19 chytrých předvoleb pro přípravu jídel.

Sage SMO870

Kombinovaná mikrovlnná trouba „Combi Wave 3 in 1“ představuje multifunkční řešení pro přípravu oblíbených jídel, přesně podle chuti a potřeb každého člena rodiny. Kombinuje totiž všechny možnosti, na které si vzpomenete - od přípravy jídel z mražených výrobků přes horkovzdušné fritování, rychle kombinované vaření, až po pečení a zapékání.

Rovnoměrné přehřátí

Technologie Power Smoothing Inverter™ automaticky a plynule upravuje intenzitu výkonu pro dosažení rovnoměrného přehřátí. Je ideální pro ohřívání hotových jídel, jako jsou pizza, polévky či lasagne, a stejně tak i pro rozmrazování masa, kdy je důležité rovnoměrné přehřátí bez vysušení okrajů.

Méně času

Funkce Fast Combi (rychlá kombinovaná příprava) je navržena tak, aby připravila vaše oblíbená jídla rychleji než v tradiční troubě. Funkce střídavě využívá mikrovlnnou přípravu, přípravu v troubě a gril, aby dosáhla požadované teploty a dokonalých výsledků.

19 chytrých předvoleb

Díky zabudovaným 19 chytrým předvolbám včetně Smart Cook (chytrého vaření), Smart Reheat (chytrého ohřevu) a Smart Defrost (chytrého rozmrazování) můžete řídit celý proces přípravy dotykem prstu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 19
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 32 L
Typ vaření gril, zapékání, horký vzduch
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sage SMO870

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi