Sage SJE830BSS the Nutri Juicer Cold XL

  • Doprava zdarma

Šírka: 29 cm, Objem: 2 L, Příkon: 1500 W, Průměr válce: 88 mm,


Cena 9 990 Kč

99,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Odšťavňovač Sage® SJE830BSS the Nutri Juicer Cold XL pro snadnou a rychlou přípravu ovocných a zeleninových šťáv. Pochlubit se může revolučním diskem Froojie®, s jehož pomocí dokážete vyrobit pyré z manga, drobného bobulového ovoce, jahod či banánů a vytvořit si 100% ovocné Froojie®. Široký plnicí otvor je svou velikostí přizpůsoben na ovoce, jako jsou jablka a hrušky, takže je můžete do odšťavňovače vkládat celé a bez krájení. Čas vám ušetří i výhoda mytí všech odnímatelných částí v myčce nádobí. Odšťavňovač disponuje zásobníkem na šťávu s objemem 2 l. Příkon: 1 500 W.

Sage® SJE830BSS the Nutri Juicer Cold XL

  • Silný motor s příkonem 1 500 W
  • Maximální výtěžnost šťávy
  • Velká nádoba na šťávu s objemem 2 l
  • 2 disky - Froojie® Disc
  • Extra velký plnicí otvor 88 mm
  • Elektronické - variabilní ovládání rychlosti
  • Ochrana proti přetížení
  • O 40 % nižší hluk

Dávka zdraví na každý den

Rychlá a jednoduchá příprava ovocných a zeleninových šťáv je skvělou motivací, jak udělat něco pro své zdraví. S výkonným odšťavňovačem Sage® the Nutri Juicer Cold XL si můžete připravovat nápoje z vašich oblíbených ingrediencí s jistotou, že při odšťavňování dostanete vždy maximum. Díky 88mm plnicímu otvoru můžete vkládat celé ovoce, jako jablka a hrušky.

100 % ovocné Froojie®

Odšťavňovač Sage® the Nutri Juicer Cold XL je vybaven revolučním druhým diskem Froojie® Disc, s jehož pomocí dokážete vyrobit pyré z manga, drobného bobulového ovoce, jahod a banánů, pro které nejsou ostatní odšťavňovače vhodné. Po smíchání pyré s čerstvou ovocnou šťávou si vytvoříte 100 % ovocné Froojie®.

Promyšlená kombinace

Kombinace komerčního motoru s výkonem 1 500 W a technologie lisování za studena zaručí ty nejlepší výsledky odšťavňování jakéhokoliv ovoce nebo zeleniny.

Získá si i ty nejnáročnější

Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují odšťavňovač Sage® k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.

Praktické vlastnosti

Pro úsporu času nejen při přípravě, ale i při čištění, nabízí Sage® SJE830BSS možnost pohodlně mýt všechny odnímatelné části v myčce nádobí. Určitě oceníte i bezpečnostní systém spotřebiče, který neumožní spuštění spotřebiče, pokud není správně sestaven.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 29 cm
Objem 2 L
Příkon 1500 W
Průměr válce 88 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sage SJE830BSS the Nutri Juicer Cold XL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno