Safe 500 hasicí sprej


  ,


  Cena 249 Kč

  2,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Popis produktu

  Hasicí sprej Safe 500 obsahuje speciální ekologické hasivo s aktivními složkami, které nabízí široký rozsah použití a bezpečné hašení požárů pevných i kapalných látek, tuků a olejů. Hasivo po použití nezanechává žádné fleky nebo skvrny. Náplň je pod stálým tlakem a sprej proto funguje ihned po prvním stisknutí rozprašovače. Sprej lze skladovat v rozsahu teplot od -20 °C do 50 °C. Hasicí sprej disponuje kompaktními rozměry a malou hmotností.

  Široký rozsah použití

  Hasicí sprej obsahuje speciální ekologické hasivo s aktivními složkami, které nabízí široký rozsah použití a bezpečné hašení požárů pevných i kapalných látek, tuků a olejů. Upravený proud spreje zvyšuje samotný výkon hasicí látky, kdy se za rozprašovačem mění v jemný pěnový aerosol, absorbující velké množství energie hoření.

  Brání opětovnému vzplanutí

  Po použití spreje se vytvoří hasicí látka - film s modifikovanými chemickými účinky ochlazování místa požáru, které zabraňují opětovnému vzplanutí. Hasivo po použití nezanechává žádné fleky nebo skvrny.

  Vícenásobné použití

  Náplň je pod stálým tlakem a sprej proto funguje ihned po prvním stisknutí rozprašovače. Podle potřeby lze hašení libovolně přerušovat. Sprej zůstává funkční i v případě vícenásobného použití, až do úplného vyčerpání hasiva, a to po dobu až 10let. Sprej lze skladovat v rozsahu teplot od -20 °C do 50 °C.

  Snadná manipulace

  Hasicí sprej SAFE disponuje kompaktními rozměry a malou hmotností. To znamená, že každý je schopen jej okamžitě použít (stejně jako běžný sprej) a ovládat jej bez problémů může dítě i senior. Sprej je vždy po ruce a připraven k okamžité likvidaci požáru.

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Safe 500 hasicí sprej

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno