Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema

Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 1700 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 450 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Počet přednastavených nápojů: 22, Cappuccino 1 tlačidlem, Výška: 39,6 cm, Šířka: 28,7 cm, Hloubka: 48,7 cm, Hmotnost: 11 kg, Barva: titan. Více info


Cena 34 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 345 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Automatický kávovar Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema s italským řemeslným zpracováním, nejnovější intuitivní, zabudovanou technologií a ohromujícím 7,8 "barevným dotykovým displejem pro ty nejlepší kávové zážitky. Nabízí 22 druhů káv a 8 osobních profilů.

Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema

  • Příprava až 22 lahodných nápojů
  • Technologie BeanMaestro automaticky upravuje nastavení vaření kávy
  • Vestavěné Wi-Fi připojení
  • Barevný dotykový displej s vysokým rozlišením
  • HygieSteam udržuje váš stroj výkonný
  • Kvalitní materiály

Vyšší úroveň inteligentní personalizace

Ať už je vaše představa o ideálním šálku kávy jakákoliv, chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema vaše přání splní. Na výběr máte 22 různých kávových nápojů včetně oblíbeného Cappuccina nebo Latte Macchiata s dokonalou vrstvou nadýchané mléčné pěny. Každý šálek kávy si navíc můžete vyladit k vaší naprosté spokojenosti: od objemu nápoje přes jeho intenzitu a sílu až po množství mléčné pěny - a to vše díky jedinečné funkci Coffee Equalizer™. Přístroj vás na první pohled ohromí svým luxusním designem a velkým displejem o úhlopříčce 7,8 ”, skrze který probíhá veškeré ovládání. Kávovar také umožňuje připojení k Wi-Fi a komunikuje s vámi kompletně v českém jazyce. Příprava kávy snad ani nemůže být jednodušší, na vše stačí pouhých několik dotyků na obrazovce. Svá oblíbená nastavení si můžete snadno uložit do paměti, kávovar nabízí 8 uživatelských profilů. Inovativní funkce BeanMaestro zaručuje, že z každého zrnka kávy přístroj získá maximum chuti a aroma. Stačí potvrdit typ používaných kávových zrn a přístroj jejich jedinečným vlastnostem přizpůsobí proces přípravy kávy pro optimální výsledek. Pokud často popíjíte kávu s někým dalším, oceníte speciální funkci LatteDuo, díky které můžete snadno připravit dva šálky kávy naráz. Systém HygieSteam pak automaticky čistí mléčný okruh po přípravě každého šálku kávy, a je tak neustále připraven na přípravu dalšího šálku.

22 kávových nápojů a jejich přizpůsobení

S chytrým automatickým kávovarem Saeco Xelsis Suprema si můžete kdykoliv dopřát některý ze 22 druhů lahodných kávových nápojů a od perfektního šálku kávy vás navíc dělí jediné stisknutí tlačítka z přehledného dotykového displeje. Na výběr máte univerzálně oblíbené nápoje, jako jsou Americano, Café au Lait, Café Cortado, Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Espresso Doppio, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Flat White, Latte Macchiato - a mnoho dalších. Pokud jste neustále v pohybu, oceníte i speciální funkci pro přípravu kávy do cestovního hrnku.

Snadné vyladění nápojů do posledního detailu

Příprava kávy je s chytrým automatickým kávovarem Saeco Xelsis Suprema báječně snadná a mimořádně intuitivní. Veškeré ovládání přístroje, volba kávových nápojů i jejich přizpůsobení probíhá prostřednictvím velkého dotykového displeje o úhlopříčce 7,8 ”, který je plně dotykový, barevný a s možností připojení k Wi-Fi. Přístroj s vámi navíc komunikuje v českém jazyce. Každý váš šálek si můžete díky unikátní funkci Coffee Equalizer™ vyladit do posledního detailu. Stikem dotykového displeje upravíte sílu, objem, teplotu i intenzitu kávy, objem mléka či mléčné pěny.

Inovativní technologie BeanMaestro

Chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema je jedinečný v tom, že umožňuje přizpůsobovat přípravu kávy typu vašich preferovaných kávových zrn a jejich jedinečným vlastnostem. Díky inovativní funkci BeanMaestro vaši oblíbenou kávu připraví s maximální péčí a s důrazem na to, aby byla zachována její jedinečná chuť a perfektní aroma. Každý šálek bude zkrátka vonět a chutnat skvěle.

Keramický mlýnek s 12 stupni hrubosti mletí

Kávoví experti ocení 12 různých nastavení mlýnku kávovaru, od ultra jemného prášku po velmi hrubě namletá kávová zrna. Mlýnek kávovaru Saeco Xelsis Suprema je velmi přesný, mimořádně odolný a s velmi dlouhou životností. Je vyrobený ze 100% keramiky, která se nepřehřívá a nijak nemění jedinečnou chuť nebo aroma kávy. Testováno italskou laboratoří Centro Studi Assaggiatori - italští ochutnávači kávy potvrzují, že přístroj Saeco připraví každý typ zrna v požadované vysoké kvalitě.

Mimořádně intuitivní a srozumitelné ovládání

Naše představy o ideálním šálku kávového nápoje se mohou lišit, chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema je však připraven splnit každé kávové přání. Veškeré ovládání přístroje probíhá prostřednictvím dotykového displeje, který umožňuje komunikaci v českém jazyce. Pouhými několika dotyky v intuitivním rozhraní zvolíte nápoj, jeho sílu, celkový objem, množství mléka a mnoho dalšího.

Automatické čištění okruhu mléka díky systému HygieSteam

Mléčný okruh kávovaru Saeco Xelsis Suprema se udržuje velmi snadno. Přístroj automaticky spouští čisticí proces po každé přípravě mléčného kávového nápoje. Systém HygieSteam k čištění používá hygienický proud horké páry, která dokáže zlikvidovat až 99,99 % mikroorganismů.** Přístroj je tak neustále připravený přichystat pro vás další šálek lahodného nápoje.

Funkce LatteDuo zajistí přípravu dvou šálků kávy najednou

Praktickou funkci LatteDuo ocení ti, kteří často připravují dva nápoje najednou, nechtějí se jejich přípravou příliš zdržovat a raději se věnovat své milé společnosti. Jediným stisknutím tlačítka můžete přichystat hned dva nápoje najednou, a to včetně oblíbeného Cappuccina nebo Latte Macchiata s krémovou vrstvou jemné mléčné pěny.

Snadná údržba přístroje díky filtrům AquaClean

Pro dlouhodobý perfektní chod automatického kávovaru je nutné jej pravidelně odvápňovat - a to je s chytrým automatickým kávovarem Saeco Xelsis Suprema mimořádně snadné. Přístroj využívá vodní filtr AquaClean patentovaný společností Philips, který spolehlivě zpomaluje tvorbu vodního kamene. Kávovar vás navíc sám automaticky upozorní v okamžiku, kdy je třeba spustit proces odvápňování. A pokud filtr měníte vždy v okamžiku, kdy vás na to přístroj upozorní, bude třeba přístroj odvápnit až po 5000 šálcích kávy.*

* 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.
** Vychází z 0,1l šálků a 8 náhradních filtrů, vyměnitelných přibližně každé 3 měsíce, dle indikací kávovarem. Pro 8 filtrů se automaticky deaktivuje alarm pro odstranění vodního kamene. Po 8 filtrech přístroj proces odstraňování vodního kamene znovu aktivuje.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 450 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 8
Počet přednastavených nápojů 22

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Saeco SM8889/00 Xelsis Suprema

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

25. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Možnost volby kolik mléka kolik kávy teplota a mnoho nastavení
  • Cena