Saeco SM7580/00 Xelsis

Automatické espresso Saeco SM7580/00 Xelsis má vyspělé technologie a intuitivní ovládání kávovaru, které přinášejí širokou škálu speciálních druhů kávy. Oceníte vestavěný tichý mlýnek s 12 možnostmi nastavení hrubosti mletí. Ať už máte rádi silnou nebo jemnou kávu, různá nastavení vám umožní vybrat si to pravé pro vás. Kromě kávy umí tento kávovar připravovat také cappuccino, latte macchiato, caffè latte a jiné druhy kávy s napěněným mlékem. Jednou z velkých předností tohoto kávovaru je jeho propracovaný filtrační systém AquaClean. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Super automatické espresso Saeco SM7580/00 Xelsis

 • 12 kávových specialit
 • Systém Latteduo
 • PianoBlack
 • Mlýnek s 12 stupni nastavení

Keramické mlýnky

Espresso kávovar SAECO SM7580 / 00 je vybaven 100% keramickými mlýnky, které semelou kávová zrna přesně podle vaší chuti. Keramický materiál mlýnků zajišťuje ideální podmínky pro důkladné pomletí vaší kávy, což umožňuje protékání vody a extrahování esence, pro perfektní výsledky. Tento materiál zabraňuje přehřátí a spálení zrn. To znamená, že káva se pokaždé rozemele jako poprvé, takže ze zrn vytěžíte to nejlepší i po přípravě až 20 000 šálků. Dolaďte si jemně chuť kávy pomocí 12 různých nastavení mlýnku.

 

Připravte až 12 kávových specialit

Vychutnejte si nekonečnou řadu nápojů - od espresa a cappuccina až po speciální kávové nápoje, jako je americano. Každý si může připravit svůj oblíbený nápoj.

 

Různá nastavení

Nastavení délky trvání přípravy, 5 stupňů nastavení intenzity aroma a 12 stupňů nastavení mlýnku. Tento Superautomatický kávovar nabízí množství úžasných možností, abyste si mohli připravit nápoj přesně podle své chuti. Umožňuje snadné přizpůsobení a uložení délky trvání přípravy, intenzity a teploty každého nápoje. Objevujte, experimentujte a vysnijte si jakýkoliv nápoj!

 

 

Jednoduché ovládání

Tento model kávovaru je vybaven pokročilou barevnou dotykovou obrazovkou, která zobrazuje veškeré informace, které potřebujete, a pomůže vybrat správný nápoj. Oblíbené nápoje můžete uložit až do 6 uživatelských profilů.

 

Odnímatelná vnitřní jednotka vaření

Vnitřní spařovací jednotku lze snadno vyjmout a opláchnout během několika sekund. Jádro vašeho přístroje Saeco Xelsis tak bude vždy připraveno připravit vynikající kávu.

 

 

Systém čištění a údržby - jen tři kliknutí

Pouhými třemi kliknutími spustí přístroj Saeco Xelsis proces čištění, který potřebuje, aby pro vás mohl připravovat vynikající kávu a nápoje.

 

 

Technologie Latte Perfetto

Od hustého napěněného mléka až po teplé mléko – naše patentovaná technologie Latte Perfetto vám zajistí mléko jako od baristy. S automatickým čištěním pomocí páry po každém použití.

 

Filtr AquaClean

AquaClean je patentovaný vodní filtr navržený tak, aby zlepšoval kvalitu kávy díky dokonale čisté vodě. Dále zabraňuje usazování vodního kamene ve vodním okruhu vašeho kávovaru: udělejte si až 5000* šálků kávy, aniž byste museli odstraňovat vodní kámen. Stačí pravidelně měnit filtr.

 

 

Ověřená hygiena systému

Funkce HygieSteam vyčistí celý okruh mléka pomocí páry, od hubičky až po trubice na mléko podle vašeho přání. Pokaždé, když připravíte nápoj s mlékem, přístroj Saeco Xelsis navíc automaticky vyčistí systém na mléko pomocí proudu hygienické páry, takže je čistý a připravený na další nápoj.

 

 

Příprava 2 kávových nápojů

Jediným stisknutím si připravte až dva šálky kávy najednou, včetně cappuccina a latte macchiata.

 

 

Vysoce výkonný rychlý ohřívač vody

Bezchybná káva vyžaduje dokonalé teploty. Tělo naší výkonné konvice je vyrobeno z lehkého hliníku a nerezové oceli, takže dokáže rychle dosáhnout vysokých teplot.

 

Nejlepší káva z čerstvých kávových zrn

Testování s italským centrem "Centro Studi Assaggiatori - italští degustátoři" které potvrdilo, že super-automatické kávovary Saeco získají požadované vlastnosti pro každý typ kávového zrna.

 

Dodávané příslušenství:

 • Odměrka
 • Proužek na testování tvrdosti vody
 • Čisticí kartáček
 • Mazivo na varnou jednotku
 • Nádobka na mléko
 • AquaClean filtr

Parametry produktu

Základní parametry

 • Smart (ovládání mobilem) Ne
 • Cappuccino 1 tlačidlem Ano
 • Počet přednast.nápojů 12

Další vlastnosti

Značka: Saeco
? Smart: Ne
Objem vodního zásobníku: 1700 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: nádoba na mléko
Objem nádoby na kávová zrna: 450 g
Objem nádoby na mléko: 0,6 L
Počet stupňů jemn.mletí: 12

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 29,44 cm
Výška: 41,6 cm
Hloubka: 47,6 cm
Hmotnosť: 10,78 Kg

Obsah balení

Obsah balení: AquaClean filtr

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ne
Odvápňovací systém: Ano
Automatické vypnutí: Ne
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplot.nastavení: 3

Energetické údaje

Příkon: 1850 W

Další parametry

Samočistící: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Nastavitelné množství vody: Ano
Nastavitelné množství kávy: Ano
Přednastavené programy: Ano
Mletá káva: Ano
Cappuccino 1 tlačidlem: Ano
Počet uživatelských profilů: 6
Počet přednast.nápojů: 12

Ostatní

Kód produktu: SM7580/00

Všechny parametry

Recenze Saeco SM7580/00 Xelsis

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Saeco SM7580/00 Xelsis