Saeco Royal OTC


Objem vodního zásobníku: 2500 ml, Typ kávovaru: Kancelářské kávovary, Objem nádoby na kávová zrna: 600 g, Počet teplot.nastavení: 3, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ano, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano Více info


Cena 19 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 200 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Profesionální kávovar Saeco Royal OTC vhodný na každé pracoviště s příkonem 1 400 W a zásobníkem na vodu 2,5L. Připravuje perfektní ristretto, espresso, lungo, americano ze zrnkové kávy i kávové nápoje s mlékem jako cappuccino a latte macchiatto pomocí automatického kapučinátoru. Doporučená produkce za den je cca 50 porcí.

Saeco Royal OTC

  • Elegantní, rychlý, kompaktní a tichý
  • 7 různých stupňů nastavení mlení
  • Objem zásobníku na vodu: 2,5 L
  • Disponuje ocelovými mlecími kameny
  • Přehledný výběr
  • Možnost úpravy dávkování kávy

Správná volba pro vaši kancelář

Jen pár doteky displeje si dokážete připravit váš oblíbený teplý nápoj díky kávovaru Saeco Royal OTC. Díky vysoké kapacitě zásobníků je tento kávovar nejlepší volbou pro vaši kancelář.

Obrovský výběr

Příprava kávových nápojů nebyla nikdy tak jednoduchá. Můžete si vybrat z velkého výběru: ristretto, espresso, espresso lungo, americano, cappuccino, latte macchiato a horké mléko. Díky nastavitelnému výdejníku nápojů si pohodlně můžete připravit silné espresso či lahodné latte.

Jednoduchá manipulace

Saeco Royal OTC je profesionální automatický kávovar kompaktních rozměrů se stylovým designem a intuitivním grafickým displejem. V přední části má grafický displej, jehož prostřednictvím si můžete zvolit vytoužený kávový nápoj stisknutím jediného tlačítka. Součástí kávovaru je mlýnek s ocelovými mlecími kameny, který lze nastavit až na 7 stupňů jemnosti. Množství kávy na jednu porci lze nastavit v rozmezí od 6 do 10 g.

Jednoduchá údržba

Po každé kávě se přístroj automaticky propláchne a v případě delší nečinnosti se automaticky vypne, aby šetřil spotřebu energie. Navíc dokáže najednou připravit dva nápoje najednou, čímž ušetří váš čas.
 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2500 ml
Typ kávovaru Kancelářské kávovary
Objem nádoby na kávová zrna 600 g
Počet teplot.nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Saeco Royal OTC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno