Saeco GranAroma SM6580/00

  • 20 % zpět na Věrnostní kartu

Saeco GranAroma SM6580/00

Saeco GranAroma SM6580/00

Red dot winner 2022


Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 300 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 14, Cappuccino 1 tlačidlem, Výška: 44,8 cm, Šířka: 26,2 cm, Hloubka: 38,3 cm, Hmotnost: 9 kg. Více info


Cena 21 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 400 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze a jedno ocenění

Popis produktu

Automatické espresso Saeco GranAroma SM6580/00 disponuje 3 předvolbami chuti s funkcí CoffeeMaestro. Stisknutím jednoho tlačítka si jednoduše připravíte až 16 lahodných nápojů. Inteligentní systém Aroma Extract pro přípravu kávy dokáže dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aroma, protože udržuje teplotu vody v rozmezí 90 až 98 °C. Interaktivní průvodce neomezeným přizpůsobením nápojů díky funkci Coffee Equalizer™. Upravte si kávu podle svých představ. Velká uzavřená nádoba na kávová zrna pojme až 300 g čerstvých kávových zrn.

Saeco GranAroma SM6580/00

  • 3 předvolby chuti s funkcí CoffeeMaestro
  • HygieSteam: automaticky odstraní až 99 % mikroorganismů
  • 20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům
  • Stisknutím jednoho tlačítka připravíte až 16 lahodných nápojů

Káva dokonale vyladěná, přesně podle vaší chuti.

Dopřejte si dokonale vyladěný šálek kávy, přesně takový, po kterém zrovna toužíte a na jaký máte právě chuť! Automatický kávovar Saeco GranAroma ve propracovaném italskému designu vám takový nápoj umožní připravit vyloženě snadno a mimořádně rychle. Stačí si vybrat jednu ze 14 kávových specialit mezi kterými nechybí Espresso, Americano, Cappuccino, Latte Macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou nebo mnoho dalších specialit typu Café Crema či Espresso Lungo. Skvělá funkce LatteDuo umožní připravit dva hrnky kávy najednou. Každý jeden druh nápoje si navíc můžete dokonale přizpůsobit vašim aktuálním chutím díky jedinečným funkcím CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™. Prostřednictvím intuitivního dotykového ovládání můžete jednoduše nastavit sílu nápoje, jeho intenzitu, objem kávy a mléka a dokonce i pořadí, v jakém do šálku přijdou. Vaše nejoblíbenější nebo nejčastěji připravované nápoje si můžete snadno uložit do paměti přístroje, kávovar nabízí 4 uživatelské profily a 1 extra profil hosta. Veškeré ovládání kávovaru je velmi snadné díky barevnému displeji s ikonami jednotlivých nápojů a pokyny v českém jazyce. Čištění a údržba zařízení je jednoduchá díky využívání patentovaných vodních filtrů AquaClean, které zpomalují tvorbu vodního kamene, a inovativní funkci HygieSteam, která pro vás po každé přípravě kávy s mlékem mléčný okruh ošetří hygienickým proudem páry. Spařovací jednotka kávovaru je vyjímatelná a lze ji snadno opláchnout proudem tekoucí vody. 

100% keramické mlýnky

Mlýnky kávovaru Saeco GranAroma jsou vyrobené ze 100% keramiky, jsou mimořádně odolné, nepřehřívají se a mají velmi dlouhou životnost. Ani po dlouhé době nijak nemění chuť a aroma kávy. S přehledem zvládnou přípravu nejméně 20 000 lahodných šálků kávy! Přístroj umožňuje výběr 12 různých nastavení hrubosti mletí, takže si každý může navolit přesně takový kávový nápoj, po jakém v dané chvíli touží. Testováno italskou laboratoří Centro Studi Assaggiatori - italští ochutnávači kávy potvrzují, že přístroj Saeco připraví každý typ zrna v požadované vysoké kvalitě.

14 druhů nápojů

Vychutnejte si vždy takový šálek kávy, na jaký máte zrovna chuť. Automatický kávovar Saeco GranAroma zvládne připravit opravdu širokou škálu lahodných kávových specialit. Stisknutím tlačítka na dotykovém displeji v okamžiku připravíte nápoje jako jsou Espresso, Coffee, Americano nebo oblíbené Cappuccino či Latte Macchiato s bohatou vrstvou lahodné mléčné pěny. Kávoví gurmáni ocení typy nápojů jako Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait a italské Cappuccino. Další praktické funkce nabízí přípravu mléčné pěny, horkého mléka, horké vody nebo speciální volby pro nápoj do cestovního hrnku. 

Funkce LatteDuo

Pokud si často vychutnáváte šálek lahodného kávového nápoje ve dvou, funkce LatteDuo je pro vás jako stvořená. Stisknutím jediného tlačítka v okamžiku připravíte dva šálky kávy včetně oblíbeného Cappuccina nebo Latte Macchiata.

Barevný dotykový displej 

Automatický kávovar Saeco GranAroma má mimořádně intuitivní ovládání, díky kterému si svůj dokonalý šálek kávy zvládne navolit opravdu každý. Barevný a podsvícený dotykový displej přístroje s vysokým rozlišením využívá ikony jednotlivých nápojů a instrukce v českém jazyce. Své oblíbené nastavení parametrů kávových nápojů si můžete snadno uložit do paměti přístroje pro ještě snadnější používání.

Přizpůsobení vaší chuti

Se Saeco GranAroma bude každý šálek kávy perfektní a vyladěný přesně na míru vašich chuťových buněk nebo chuťových buněk vašich hostů. Jeho tajemství spočívá v inovativní funkci Coffee Equalizer™, díky které si prostřednictvím intuitivního displeje můžete snadno přizpůsobit různé parametry nápoje: jeho sílu, objem, teplotu, chuť i objem mléčné pěny. Dokonce můžete změnit pořadí kávy a mléka! Pokročilé nastavování se perfektně hodí pro přípravu nápoje do vašeho oblíbeného šálku nebo termohrnku. Kávovar je navíc vybaven inteligentním systémem Aroma Extract, který zajišťuje optimální teplotu přípravy kávy a dokonalé extrakce aromatu a udržováním teploty v doporučeném rozmezí 90 až 98 °C. Tento systém pečlivě reguluje průtok vody kávovarem pro ten nejlepší chuťový zážitek.

Coffee Maestro

Automatický kávovar nabízí výběr ze tří chuťových profilů: Delicato, Intenso a Forte. Přípravu kávy pak přizpůsobí vašim preferencím a upraví její sílu, objem, množství mléčné pěny a teplotu nápoje. Pokaždé si tak vychutnáte přesně takový šálek, na jaký máte v daný okamžik chuť.

Síla kávy s DoubleShot

Zvolte si takový profil kávového nápoje, na jaký jste zrovna v danou chvíli naladěni. Automatický kávovar nabízí různé úrovně síly kávy: Delicato, Intenso a Forte. Šálek kávy tak vždy přizpůsobí vašim preferencím a aktuálním požadavkům.

Uživatelské profily

Automatický kávovar nabízí 4 uživatelské profily, díky kterým si můžete do paměti přístroje uložit různá nastavení - třeba ten nejoblíbenější a nejčastěji konzumovaný kávový nápoj každého člena domácnosti nebo pravidelných návštěv. Nastavování a ukládání do paměti je mimořádně snadné a intuitivní díky dotykovému displeji v českém jazyce.

LattePerfetto

Vychutnejte si dokonale připravené Latte Macchiato s hedvábnou mléčnou pěnou v pohodlí vašeho domova! S automatickým kávovarem Saeco GranAroma to snad ani nemůže být jednodušší. Přístroj využívá inovativní technologii LattePerfetto, díky které dochází k dvojímu pěnění mléka a následné přesné distribuci jemné krémové vrstvy o ideální teplotě přímo do šálku s kávou. Bytelnou karafu na mléko lze odkládat do lednice.

Vždy čerstvé aroma kávy

Uzávěr kávovaru těsně přiléhá na vršek přístroje a je navržený tak, aby vaše kávová zrna udržoval mnohem déle čerstvá a voňavá. Díky tomu si vždy vychutnáte nápoj s dokonalým aroma. Mletí kávy je díky němu také mnohem tišší.

Filtr AquaClean

Usazený vodní kámen je největším nepřítelem každého kávovaru, pro jeho správné fungování a dlouhou životnost je přístroj třeba pravidelně odvápňovat. Kávovar Saeco GranAroma přesně z těchto důvodů využívá patentované vodní filtry AquaClean, které efektivně zpomalují tvorbu vodního kamene. Přístroj navíc po celou dobu automaticky monitoruje stav filtrů a na nutnost výměny vás sám upozorní. Pokud výměnu filtrů nepodceňujete a provádíte ji dostatečně často, nemusíte z přístroje odstraňovat kámen až do 5000 šálků kávy.* 

Funkce HygieSteam

Mimořádně jednoduché čištění kávovaru umožňuje speciálně vytvořená funkce HygieSteam, která mléčný okruh přístroje kompletně ošetří velmi silným proudem hygienické páry. Dosahuje perfektní čistoty a likviduje až 99,99 % mikroorganismů.** Kávovar spouští čištění okruhu mléka automaticky po každé přípravě nápoje s mlékem a je tak neustále připravený na další používání.

Snadné čištění a údržba

Čištění kávovaru Saeco GranAroma je báječně jednoduché, stačí vám k tomu několik stisknutí tlačítek na dotykovém displeji. O perfektní čistotu mléčného okruhu pečuje inovativní funkce HygieSteam. Váš kávovar je v okamžiku dokonale čistý a připravený na další šálek.

Spařovací jednotka

Perfektní kondice spařovací jednotky je pro správný chod každého kávovaru naprosto zásadní. Kávovar Saeco GrandAroma je navržen tak, aby se dala odnímat od zbytku přístroje a snadno se mohla opláchnout pod proudem tekoucí vody.

* Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.  

** 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 300 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 5
Počet přednastavených nápojů 14

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Saeco GranAroma SM6580/00

Saeco GranAroma SM6580/00

Red dot winner 2022

5,0 / 5

2 recenze Saeco GranAroma SM6580/00

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Josef

2. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíRenata

10. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Čeština
  • Jednoduchý návod, vše napovídá displej co a jak provést
  • Výborná káva, napěnění mléka super
  • Jsem mile překvapena za skvělé provedení a jednoduché ovládání
  • Zatím nic