Saeco SM6685/00 GranAroma Deluxe

  • Výprodej

iF product design award 2022

iF product design award 2022

Ocenění


Automatické espresso, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 300 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 18, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 38,3 cm, Šířka: 26,2 cm, Hloubka: 44,8 cm, Hmotnost: 9 kg, Barva: stříbrná. Více info


Cena 19 998 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 20 998 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi a jedno ocenění

Popis produktu

Automatický kávovar Saeco SM6685/00 GranAroma Deluxe umožní připravit až 18 různých kávových specialit stisknutím jediného tlačítka. Nabízí 6 uživatelských profilů, 5" displej s připojením na Wi-Fi.

 

Káva dokonale vyladěná podle vaší chuti.

Vychutnejte si kávu na míru vašim chuťovým buňkám v pohodlí domova! Ať už toužíte po intenzivně aromatickém espressu, nebo po cappuccinu s bohatou vrstvou hedvábné mléčné pěny, začněte připravovat svůj nápoj jediným dotykem na barevně podsvíceném displeji. Luxusní automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe kombinuje italské řemeslné zpracování a použití nejmodernějších technologií. Má vestavěný 5" displej, díky kterému se velmi snadno ovládá. Každý z 18 druhů kávových nápojů je znázorněn přehlednou ikonou a díky inovativní funkci Coffee Equalizer™ můžete intuitivně nastavit různé parametry nápoje: jeho objem, intenzitu, teplotu, množství mléka nebo mléčné pěny a mnoho dalšího. V nabídce jsou také nejoblíbenější druhy kávy, jako je Caffe Latte, Latte Macchiato, Americano, Flat White nebo Espresso Lungo. Do paměti přístroje si můžete uložit svá oblíbená nastavení, k dispozici je 6 uživatelských profilů. Mlýnky kávovaru jsou vyrobeny ze 100% keramiky, jsou vysoce odolné a mají mimořádně dlouhou životnost. Stroj nabízí připojení WiFi pro ještě snadnější používání a údržbu. Čištění je velmi snadné: spařovací jednotku lze vyjmout a umýt pod proudem tekoucí vody, čisticí cyklus se spustí několika dotyky na displeji a mléčný okruh se automaticky vyčistí horkou párou po každém šálku mléka.

3 výhody:

  • 18 druhů nápojů
  • Intuitivní 5" displej s připojením WiFi
  • 100% keramický mlýnek

18 kávových nápojů

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe vám umožní vychutnat si lahodné kávové nápoje, jejichž chuť je k nerozeznání od nápojů z vaší oblíbené kavárny, v pohodlí vašeho domova. Záleží jen na vás, zda toužíte po intenzivním espressu, nebo po lahodné kávě s dokonalou vrstvou hedvábné mléčné pěny. Na výběr je 18 kávových nápojů včetně americana, cappuccina, latte macchiata, flat white nebo caffe latte. Navíc si můžete každý nápoj přizpůsobit přesně podle svých představ na přehledném dotykovém displeji. Kávovar má také speciální možnost přípravy kávy do cestovního hrnku.

Barevný 5" dotykový displej

Inteligentní automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe se velmi snadno ovládá díky luxusnímu 5" dotykovému displeji. 18 kávových nápojů, které kávovar nabízí, je přehledně znázorněno srozumitelnými barevnými ikonami. Každý si může jednoduše vybrat nápoj podle svých preferencí a několika dotyky nastavit jeho objem, množství mléčné pěny a mnoho dalšího Oblíbená nastavení lze uložit do paměti kávovaru a připravit je jediným dotykem displeje.

Jedinečná funkce Coffee Maestro

Díky jedinečné funkci Coffee Maestro si můžete každý nápoj přizpůsobit přesně podle svých představ. Na výběr máte ze 3 chuťových profilů: Delicato, Intenso a Forte. Můžete nastavit intenzitu kávy, celkový objem nápoje, množství mléka a mléčné pěny, teplotu nápoje nebo dobu přípravy. Pokud máte chuť na dvojitou dávku kávy, oceníte funkci DoubleShot.

Přizpůsobení podle vlastního vkusu

Přizpůsobení kávových nápojů je velmi intuitivní a bezproblémové díky funkci Coffee Equalizer™. Různé parametry nápoje, jako je objem, teplota, intenzita, mléko nebo mléčná pěna, lze nastavit několika dotyky na displeji. Snadno si připravíte nápoj podle objemu svého oblíbeného šálku nebo cestovního hrnku. Můžete dokonce nastavit pořadí, v jakém se káva a mléko do šálku dostanou. Inteligentní systém přípravy extraktu Aroma navíc reguluje průtok vody a doporučené rozmezí teploty spaření mezi 90 a 98 °C, abyste ze svých kávových zrn získali maximum chuti.

Technologie LattePerfetto a funkce LatteDuo

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je vybaven technologií LattePerfetto, která zaručuje dokonale hedvábnou konzistenci a lahodnou chuť mléčné pěny. Vaše mléčné nápoje, jako je cappuccino a latte macchiato, budou chutnat dokonale. Funkce LatteDuo umožňuje připravit dva mléčné nápoje najednou a zkrátit dobu přípravy na minimum.

Připojení WiFi

O dokonalou chuť vaší kávy a maximálně snadné používání kávovaru se starají nejmodernější technologie. Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je vybaven Wi-Fi připojením. Software zařízení je pravidelně aktualizován, shromažďuje údaje o vašich zvyklostech používání a přizpůsobuje se jim. V případě potřeby vám nabídne informace o dostupnosti příslušenství u místních prodejců.

100% keramické mlýnky

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe používá vysoce odolné mlýnky ze 100% keramiky. Jsou velmi přesné, nepřehřívají se a v žádném případě nemění chuť kávových zrn. Znalci kávy ocení 12 nastavení hrubosti mletí.

Profily uživatelů

Všechny parametry svých oblíbených kávových nápojů si můžete uložit do paměti kávovaru a poté si je připravit stisknutím tlačítka na dotykovém displeji. K dispozici je 6 uživatelských profilů, například pro každého člena domácnosti nebo pro časté návštěvníky. Příprava ranní kávy a odpoledního šálku kávy s mlékem je snadnější než kdykoli předtím.

Síla kávy s DoubleShot

Díky funkci DoubleShot můžete snadno zdvojnásobit sílu kávového nápoje, pokud máte zrovna chuť na extra dávku kofeinu. Připravte silnější kávu pomocí nastavení v programu Coffee Equalizer™ nebo výběrem kávového profilu Forte v nabídce Coffee Maestro. Silnější káva však nikdy nebude nepříjemně hořká.

Vždy čerstvé aroma kávy

Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je navržen tak, aby pomáhal udržovat kávová zrna čerstvá a voňavá. Je vybaven speciálním krytem Aroma Cap, který chrání kávová zrna v přístroji a také pomáhá snižovat hluk při mletí.

Filtr AquaClean

Přístroj používá vodní filtr AquaClean, který prokazatelně zpomaluje tvorbu vodního kamene a který si společnost Philips nechala patentovat. Pokud filtr vyměníte, jakmile vás přístroj upozorní, nebudete muset odstraňovat vodní kámen až po dobu dalších 5 000 šálků.*

Funkce HygieSteam

Po každém šálku kávy s mlékem se automaticky spustí čištění mléčného okruhu. Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe využívá funkci HygieSteam, která zajišťuje precizní čištění proudem hygienické páry. Tímto způsobem lze odstranit 99,99 % mikroorganismů**. Kávovar bude kdykoli připraven na další šálek kávy.

Snadné čištění a údržba

Čištění kávovaru je snadné i při časté přípravě mléčných kávových nápojů. Důkladné čištění zahájíte několika dotyky na obrazovce. Mléčný okruh se navíc automaticky čistí po každém mléčném nápoji díky funkci HygieSteam.

Parní jednotka

Perfektní stav spařovací jednotky kávovaru je nesmírně důležitý pro dlouhodobý špičkový výkon kávovaru. Čištění spařovací jednotky kávovaru Saeco GranAroma Deluxe je velmi snadné: je plně vyjímatelná a lze ji jednoduše opláchnout pod proudem tekoucí vody.

* Na základě 8 výměn filtrů, jak je uvedeno na stroji. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a četnosti mytí a čištění.
**Na součástech, jako je karafa na mléko, je 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů a odstranění bakterií E. coli a S. aureus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 300 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 6
Počet přednastavených nápojů 18

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

iF product design award 2022

iF product design award 2022

Ocenění

5,0 / 5

1 recenze Saeco SM6685/00 GranAroma Deluxe

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

14. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Přehledný
  • Jednoduchý
  • Chytrý

Je to skvělý kávovar, můžu si nastavit všechny parametry kávy, mléka, teploty atd. Jednoduchý a praktický na čištění.