RYZE Tello Boost Combo 200RC

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ještě jste neměli dron? Žádný problém

Při vytváření dronu RYZE Tello se hledělo na to, zkonstruovat ten nejzábavnější dron pro děti i dospělé s jednoduchým ovládáním a možnostmi, které konkurují i dražším alternativám. Prostřednictvím aplikace Tello, s jednoduchým rozhraním, je nastavení při létání hračkou. Intuitivní ovládací prvky a kvalitní komponenty DJI nabízejí precizní kontrolu a stabilní let. Pokud si chcete vychutnat pohled z první osoby, který vás vtáhne přímo do dění, tak určitě oceníte i kompatibilitu se systémem VR. Dron RYZE Tello lze využít nejen na hraní ale i učení se, pomocí programovacího jazyka Scratch vyvinutého na MIT, se mohou uživatelé naučit základům programování zábavnou formou. Pro pokročilejší uživatele je tu možnost vytvoření softwarových aplikací prostřednictvím Tello SDK.

Podívejte se na svět z ptačí perspektivy

Nezáleží na tom zda se nacházíte v parku, doma nebo v kanceláři, prostřednictvím dronu RYZE Tello a funkci Throw & Go, jednoduše vyhozením dronu do vzduchu, můžete kdykoliv vzlétnout a zažít svět kolem sebe z nové, vzrušující perspektivy. Doba letu dosahuje hodnotu až 13 minut, díky vysoko-kapacitní baterii (3 v balení) a dosah přenosu obrazu je 100 m. Tello disponuje 2 Smart Switch anténami, které nabízejí extra stabilní přenos 720p HD záběrů. Technologie DJI, kterými je dron vybavený, zjednodušují létání například funkcí Bounce Mode, díky které Tello automaticky vzlétne a přistane na vaší ruce. Můžete provádět až 8 různých akrobatických prvků a to jednoduše klepnutím na obrazovku smartfónu, čímž je o zábavu při létání vždy postaráno.

Zachyťte úžasné fotografie a videa

Vybaven vysoce kvalitním obrazovým procesorem, dron Tello zachycuje úžasné fotografie a video záběry. Nehledě na to zda jste dobrý v létání, pomocí funkce EZ Shots vytvoříte profesionální záběry, které pak můžete sdílet se svými kamarády na sociálních médiích. Dron se pohybuje koordinovaně a nahrává krátká videa kroužením kolem objektu, 360 stupňovými záběry a vzletem od objektu vysoce k obloze (Up & Away). Elektronická stabilizace obrazu zaručí hladké a stabilní záběry ve vysoké kvalitě, kterou zajistí 14-jádrový procesor Intel, profesionálním zpracováním. Zachyťte jedinečné vzpomínky, na které bude radost dívat, fotkami s rozlišením 5 MP které jsou spolu s videi ukládány v paměti smartphonu.

Bezpečný let i bez zkušeností

Vzhledem ke své nízké váze pouhých 80 g, je dron RYZE Tello odolný a bezpečný, využitím kombinace kvalitního hardwaru a softwaru, takže mu při létání můžete vždy důvěřovat. Schopnost automatického vzletu a přistávání jedním kliknutím a to dokonce i když ztratíte spojení, díky Failsafe Protection znamená že se už nemusíte obávat poškození, nebo komplikací při těchto aktivitách. Tello vás upozorní před vybitím baterie včas, tak abyste ji mohli vyměnit a pokračovat v létání. Precizní vznášení je zajištěno inteligentní technologií vizuálního pozičního systému. Model Tello je kompatibilní s operačními systémy iOS 9.0 a novější a Android 4.4.0 a novější, jakož i ovladači firmy GameSir. Sada ochranných oblouků a 8 vrtulí v balení zvyšují bezpečnost ještě více a praktický nabíjecí adaptér na 3 baterie poslouží k rychlému dobití všech baterií najednou.

Výborná kontrola díky ovladači GameSir T1D

V momentě proměňte svůj smartphone na ovladač dronu, jednoduše pomocí ovladače GameSir T1D, vytvořeného k pocitu lehkosti a hladkému zážitku z létání a hlavně pohodlnému ovládání a kontrole. Se dvěma precizními 3D páčkami, nasměrujete dron přesně tam kde potřebujete a dokážete provést i ty nejtěžší akrobatické kousky bez problémů. Ovladač disponuje vysoce-rychlostním připojením GameSir Connecting Mode, abyste mohli začít létat ihned. Imitace kůže nabízí luxusní pocit z ovládání, při teplotách v rozmezí 0 °C-40 °C a napájení je pod napětím 3,7-5,2 V. Baterie zařízení má kapacitu 600 mAh. Podporuje operační systémy iOS 7.0+ a Android 4.0+ a verzi Bluetooth 4.0.

 

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Ryze

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 43 cm
Hmotnost: 0,9 g
Výška: 14 cm
Hloubka: 34 cm

Obsah balení

Obsah balení: Tello-ovladač GameSir T1d

Ostatní

Kód produktu: TEL0200RC

Recenze RYZE Tello Boost Combo 200RC

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavel, 28.11.2018

Skvělé

  • cena
  • kvalita
  • funkčnost
  • doprava
  • obchod
  • Při tel kontaktu na linku se hovoří pouze Slovensky a Česky nemluví, takže dochází k nedorozumění.

Příslušenství k RYZE Tello Boost Combo 200RC