Russell Hobbs 22850-70/RH

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 22850-70 / RH ve stylovém a zároveň kvalitním provedení nabízí zdokonalenou filtrační technologii, díky které vám bude nápoj chutnat opravdu více. Se zabudovaným filtrem Brita, redukuje obsah vodního kamene a chloru a permanentně absorbuje těžké kovy. Nechybí ani zabudovaný indikátor, který vás upozorní, kdy je čas na výměnu filtru. Díky průhledné základně můžete sledovat vodu během vaření. Jako teplota stoupá, voda se postupně zbarvuje modře a při dosažení bodu varu je nejsvětlejší. Objem na vaření 1 litr / objem zásobníku 0,5 litru. Konvice je také vybavena prostorem na skladování kabelu v základně. Zobrazit celý popis

  • Sleva 11 %

Popis produktu

Provedení konvice

Varná konvice přináší nadčasový ale zároveň jednoduchý styl společně s kvalitní průhlednou základnou, takže můžete vodu během varu sledovat. Jako teplota vzrůstá, voda se postupně zbarvuje do modra a při dosažení bodu varu je nejsvětlejší. Prvky z nerezové oceli přináší na designu konvice prvotřídní vzhled.

Chutnější nápoje

Filtrační konvice Purity Russell Hobbs Vám zajístí čistší a chutnější nápoje díky vodnímu filtru Brita. Vodní filtr zároveň zabraňuje usazování vodního kamene. Vaše nápoje budou chutné a zároveň budou i lépe vypadat.

Filtr Brita Maxtra

Konvice má zabudovaný vodní filtr Brita, který redukuje obsah vodního kamene a chloru a permanentně absorbuje těžké kovy, které se mohou objevovat ve vodovodním kohoutku. V průběhu času mohou tyto chemikálie zanechat usazeniny nebo špatnou chuť ve Vašech horkém nápoji. Díky zabudovanému vodnímu filtru Brita se však všechny tyto nečistoty odstraní. Zabudovaná kontrolka upozorní, kdy je čas na výměnu filtru.

360 ° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou, konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně!

Skryté topné těleso

Varná konvice je vybavena skrytou topnou spirálou. To znamená, že těleso které je základem konvice a vyhřívá, přivádí do varu vodu není ponořeno přímo v kapalině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno pro vodním kamenem. A nechybí ani kontrolka potřeby výměny náplně.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2200 W
  • Nastavitelná teplota Ne
  • Objem 1000 ml

Další vlastnosti

Značka: Russell hobbs
? Smart: Ne
Objem: 1000 ml
Ochrana proti vyvař.vody: Ano
Ochrana proti přehřátí: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 21,5 cm
Hmotnost: 1379 g
Výška: 23 cm
Hloubka: 19,5 cm

Funkce

Podsvícení: Ano
Zvuková signalizace: Ne
Nastavitelná teplota: Ne
Indikátor úrovně vody: Ano
Automatické vypnutí: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

Příkon: 2200 W

Ergonomie

Protismykové podložky: Ano

Další parametry

Vyberatelný filtr: Ano
Uchování teploty: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Russell Hobbs 22850-70/RH

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Russell Hobbs 22850-70/RH