Russell Hobbs 21670-70 Retro

Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2400 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kvalitní rychlovarná konvice Russell Hobbs 21670-70 nabízí všechny funkce běžné konvice - vysoký výkon, indikátor zapnutí a vysokou kapacitu - a přidává prémiové funkce, které vám přípravu nápojů usnadní a zpříjemní. S objemem 1,7 litru je dost velká pro přípravu 6 šálků. Oceníte funkci zóny rychlého varu, díky níž uvaříte 1 šálek vody za 55 sekund. Konvice je robustní, stabilní s měkčenou přizpůsobenou rukojetí, aby byl její úchop pohodlnější. Teploměr na boku konvice zobrazuje vnitřní teplotu vody i ve chvíli, kdy ji sundáte z podstavce. Nechybí ani ukazatel hladiny vody, základna otočná o 360°, která umožňuje postavit konvici v libovolném směru.

Design

Elegantní design varné konvice v retro provedení od značky Russell Hobbs je spojen s moderními vlastnostmi a rovněž lahodí oku na první pohled. Přichází s řadou praktických vlastností.

Rychlý var

Tato moderní konvice s půvabným nádechem přichází s funkcí zóny rychlého varu, díky níž uvaříte 1 šálek vody za 55 sekund* (* 1 hrnek se rovná 235 ml vody). To je ideální, zvláště když potřebujete rychle horkou vodu nebo si připravujete jen jeden šálek vašeho oblíbeného nápoje.

Dokonalost

S objemem 1,7 litru je dost velká pro přípravu 6 šálků vody, díky čemuž je skvělým pomocníkem pro rodiny. Funkce zóny rychlého varu pro 1/2/3 hrnky se můžete rozhodnout, kolik vody použijete a být překvapeni, jak rychle bude voda uvařená. Při plnění konvice oceníte vodoznak umožňující kontrolu její množství. Další výhodou konvice je také zdokonalený trychtýř, díky kterému bude voda téct rovnou do hrnku a nehrozí tak rozlití na pracovní desku. Analogový teploměr ukazuje aktuální teplotu vody, i když je konvice odstavena mimo základnu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2400 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Russell Hobbs 21670-70 Retro

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Petra

8. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • design
  • obyč plech. víko, špatně se otvírá