Russell Hobbs 20415-70

Vyberte si jinou variantu

1 399 Kč ? Ušetříte 21 % 1 109 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu, ale je možné se domluvit na nákupu s prodavačem přímo v prodejně

Rychlovarná konvice RUSSELL HOBBS 20415-70 vám usnadní přípravu vašich oblíbených horkých nápojů. Uvnitř konvice je praktická stupnice která jasně ukazuje, zda potřebujete vody na 1, 2 nebo 3 šálky. Tím je vaření vody rychlejší a úspornější. Pro ještě snadnější zvedání a pokládání konvice je k dispozici bezdrátová základna otočná o 360 °. Nechybí ani indikátor úrovně vody. Objem konvice je 1,7 l. Konvice disponuje vyjímatelným filtrem, který zabrání vápenatým usazeninám. Barva: krémová. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Zvažte i tento produkt

Electrolux EEWA7800

Electrolux EEWA7800

S nerezovou rychlovarnou konvicí Electrolux EEWA 7800 si můžete nastavit požadovanou teplotu. U konvice nechybí ani tlačítko pro udržení teploty. Konvice má základnu s displejem a ovládacím panelem…

  • Příkon: 2400 W
  • Nastavitelná teplota: Ano
  • Objem: 1700 ml

Zobrazit produkt

Popis produktu

Russell Hobbs 20415-70 Cream

Rychlovarná konvice svým moderním vzhledem se bude hrdě vyjímat na každé kuchyňské lince. Na povrchu konvice je uvedeno logo společnosti RUSSELL HOBBS. Pro snadné zjištění množství vody v konvici nechybí zabudovaný ukazatel množství vody. Držadlo umožňuje manipulaci jednou rukou. Objem této rychlovarné konvice je 1,7 l. Kontrolní světlo zabudované v spínači signalizuje, kdy je konvice zapnutá.

360 ° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí RUSSELL HOBBS 20415-70 bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou. Tuto konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně!

Rapid Boil Zone

Funkce rychlého vaření což znamená, že voda na 1 šálek sevře za 45 sekund. Ohřev je energeticky účinnější, můžete ušetřit až 70% energie. Praktická odměrka uvnitř konvice jasně ukazuje, objem 1, 2 nebo 3 šálky, takže můžete vařit jen tolik vody, kolik potřebujete. Ideální, pokud budete potřebovat horký nápoj rychle, nebo potřebujete vodu jen na jeden šálek.

Skryté topné těleso

Varná konvice je vybavena skrytým topným tělesem. To znamená, že těleso které je základem konvice a vyhřívá, přivádí do varu vodu není ponořeno přímo v kapalině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno pro vodním kamenem. Kromě toho tento fakt má ještě i druhý význam. A sice, že je možné konvici provozovat s minimálním množstvím vody.

Perfektně tvarovaný trychtýř

Konvice je vybavena perfektně tvarovaným trychtýřem, se kterým dosáhnete při nalévání vody dokonalého proudu, a nedochází ke zbytečnému cákání vody kolem konvice.

Vyjímatelný filtr

Odnímatelný filtr slouží k zachycení vodního kamene pro šálek čisté vody a čistší konvici.

Bezpečnost

Vícenásobný bezpečnostní systém chrání před zkratem a varem naprázdno a umožňuje automatické vypnutí po skončení přípravy nebo zvednutí ze základny.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2400 W
  • Nastavitelná teplota Ne
  • Objem 1700 ml

Další vlastnosti

Značka: Russell hobbs
Objem: 1700 ml
Ochrana proti vyvař.vody: Ne
Ochrana proti přehřátí: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šířka: 23,8 cm
Hmotnost: 1004 g
Výška: 23,7 cm
Hloubka: 16,2 cm

Funkce

Podsvícení: Ne
Zvuková signalizace: Ne
Nastavitelná teplota: Ne
Indikátor úrovně vody: Ano
Automatické vypnutí: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

Příkon: 2400 W

Ergonomie

Protismykové podložky: Ano

Další parametry

Vyberatelný filtr: ano
Uchování teploty: ne
Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 23408016002

Všechny parametry

Recenze Russell Hobbs 20415-70

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se