Russell Hobbs 20415-70 krémová

  • Výprodej

Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2400 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí. Více info


Cena 1 169 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 20415-70 vám usnadní přípravu vašich oblíbených horkých nápojů. Uvnitř konvice je praktická stupnice která jasně ukazuje, zda potřebujete vodu na 1, 2 nebo 3 šálky. Tím je vaření vody rychlejší a úspornější. Pro ještě snadnější zvedání a pokládání konvice je k dispozici bezdrátová základna otočná o 360°. Nechybí ani indikátor úrovně vody. Objem konvice je 1,7 l. Konvice disponuje vyjímatelným filtrem, který zabrání vápenatým usazeninám. Díky elegantnímu krémovému provedení, poslouží i jako stylový doplněk do každé moderní kuchyně.

Russell Hobbs 20415-70

Rychlovarná konvice se svým moderním vzhledem bude hrdě vyjímat na každé kuchyňské lince. Na povrchu konvice je uvedeno logo společnosti Russell Hobbs. Pro snadné zjištění množství vody v konvici nechybí zabudovaný ukazatel jejího množství. Držadlo umožňuje manipulaci jednou rukou. Objem této rychlovarné konvice je 1,7 l. Kontrolní světlo zabudované ve spínači signalizuje, kdy je konvice zapnutá.

360° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí Russell Hobbs 20412-70 bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou. Tuto konvici můžeme uložit na podstavec v jakémkoli úhlu a vždy to bude správně!

Rapid Boil Zone

Funkce rychlého vaření znamená, že voda na 1 šálek sevře za 45 sekund. Ohřev je energeticky účinnější, můžete ušetřit až 70 % energie. Praktická odměrka uvnitř konvice jasně ukazuje, objem pro 1, 2 nebo 3 šálky, takže můžete vařit jen tolik vody, kolik skutečně potřebujete. Je to ideální, pokud budete potřebovat horký nápoj rychle, nebo potřebujete vodu jen na jeden šálek.

Skryté topné těleso

Varná konvice je vybavena skrytým topným tělesem. To znamená, že těleso které je základem konvice a přivádí do varu vodu, není ponořeno přímo v kapalině, ale je umístěno pod dnem. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno před vodním kamenem. Tento fakt má ještě i druhý význam, a to ten, že konvici můžete používat s minimálním množstvím vody.

Perfektně tvarovaný trychtýř

Konvice je vybavena perfektně tvarovaným trychtýřem, se kterým dosáhnete při nalévání vody dokonalého proudu, a nedochází ke zbytečnému cákání vody kolem.

Vyjímatelný filtr

Odnímatelný filtr slouží k zachycení vodního kamene pro šálek čisté vody a čistší konvici.

Bezpečnost

Vícenásobný bezpečnostní systém chrání před zkratem a varem naprázdno a umožňuje automatické vypnutí po skončení přípravy nebo zvednutí ze základny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2400 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Russell Hobbs 20415-70 krémová

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi